Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nagyon csinos és szép...

A nagyon csinos és szép lányoknak általában vannak fiú barátaik?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem ilyenkor sok esetben a fiú beleszeret a csinos lányba... És akkor lőttek a barátságnak.


Mik a tapasztalataitok/véleményetek? Írjatok kort, nemet. :)



2020. márc. 18. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Kell egy intelligencia szint mindkét fél részéről, hogy tartsák a távolságot. Az igazi barátságban ez nem is nehéz. Nekem egy fiú barátom van, a többi inkább csak haver.

24n

2020. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hogy a te ízlésednek mennyire lennék szép, de sokan tartanak annak és én is elégedett vagyok magammal (általában), szóval én így látom:

Mondanám, hogy a vonzó külső nem elég ahhoz, hogy beleszeress valakibe, de ha barátok vagytok, akkor nyilván a személyisége is vonzó valamennyire. Ilyen szempontból érthető az aggodalmad (ha ez szülte a kérdésedet).

Vannak fiú barátaim, és nincs tudomásom arról, hogy bármelyikük is belém szeretett volna. Valamelyikük meleg, szóval esélytelen lenne, valamelyiküknek van barátnője, a többieknek barátságon túl nem "kellenék", vagy ha igen, ezt elnyomják magukban, tudva, hogy van párkapcsolatom.

A barátomat nem zavarja, hogy vannak fiú barátaim is, sőt, a néhányukat ő mutatta be baráti programok által.

19/L

2020. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom mennyire számítok huu de szepnek, de kb ugy vagyok vele mint a 2.válaszoló, hogy sokan ezt mondjak. :D

Nekem szinte csak fiu barátaim vannak, elvétve 1-2 lány,személy szerint sose tudnék velük összejönni.

Mindenfélét kibeszelunk a legpasisabb, legundoritobb dolgokik, sot sokaknak segítek csajozni meg a lányok téren tanácsokkal latom el oket, de ok is oda-vissza ugyanezt pasi ügyben.

Nyilván a párommal nem igy viselkedem 😃

2020. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van csinos, szép lánybarátom. Tizenéve vagyunk barátok. Van férje, nekem is van párom, sosem akartunk egymástól többet. Szeretem mint embert, mint barátot, de inkább a húgomként tekintek rá, mint nőként. Szóval vannak kivételek. :)
2020. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire vagyok csinos, sok barátom volt belém szerelmes. Velük nen tartom a kapcsolatot, mert nem egészséges szerintem. Meg mióta van kapcsolatom, lekoptak.


Van 4 fiú barátom, az egyik gyerekkori jóbarátom, általános óta ismerem, a másik a barátnőm párja, a harmadik meg egyetemi évfolyamtársam. A negyedikkel facebookon ismerkedtem meg évekkel ezelőtt, ő ilyen tipikus nice guy, csupaszív ember, de megvan a plátói szerelme. Ők megmaradtak nekem és sem én, sem a párom nem érzi úgy, hogy bármi több lenne.


Felnőttek vagyunk, szerintem ebben a korban már nem minden a külső és az ember keresztülment pár jó és pár rossz kapcsolaton is ahhoz, hogy tudja, mit keres. Ez pedig nem csak abból áll, hogy tudjon egy csinos lánnyal villogni. Például nekem is van olyan barátom köztük, aki kifejezetten vonzó, de a stílusa nem tetszik, párként és férfiként nem bírnám elfogadni. Kedvelem, jól néz ki, mégsem érzek vonzalmat, nem csak a párom miatt. Szerintem a korral ez színeződik, én is rájöttem idővel, hogy sokkal fontosabb, hogy hogy jöttök ki amúgy, minthogy erőltessem az érzelmeket egy szép külsejű emberrel.


24N

2020. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan fiú barátaim vannak, akikkel ha egy társaságban vagyunk, akkor tudunk beszélgetni, iszogatni, de csak nagyon ritkán. Közelebbi barátságból eddig mindig szerelem/vonzalom lett a részükrôl és nekem ehhez már évek óta nincs türelmem, fôleg, hogy mindig párkapcsolatban vagyok. Le kellett építeni ezeket a barátokat, mert csak a nyavalygás ment folyton.
2020. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szóval akkor a férfiak csak és kizárólag a külsejük miatt szeretnek bele a nőkbe, és ebből kifolyólag csak a csinos lányoknak van szerelmük, és nyilván semmi más szerethető nincs egy nőben csak az, hogy külső alapján mennyire dugható :D
2020. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Létezik-e férfi és nő közötti barátság, és ha igen, akkor miért nem?
2020. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben vannak kivételek. Meg kell tartani a távolságot meg kell hozzá egy kis intelligencia.Nekem 1 fiú barátom van de olyan mintha a testvérem lenne. A többi csak haver.
2020. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok lány barátom megtetszett már, de tudtam hol a határ. Egy olyan lány barátom van, aki nagyon bejön nekem és bele is szerettem, de nagyon óvatosan közelítek. Azért nem szeretném, hogy tönkre menjen ez a barátság, ha esetleg nem jönnénk össze.

24F

2020. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!