Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti odaadnatok az ajandekot...

Ti odaadnatok az ajandekot attol fuggetlenul, hogy mar nem fogtok beszelni?

Figyelt kérdés

Meg hetekkel ezelott megvettem, szulinapi ajandek lett volna az egyik legjobb baratomnak hitt embernek.. aztan sajnos kiderult,hogy csak en torodtem vele es oltem bele idot es energiat ebbe az egesz baratsagba.

Nem volt olcso az ajandek, en nem tudom elhordani sem, masnak meg odaadni olyan fura lenne..

Kuldjem el neki postan? Gyujtsam fel? Ez az egesz engem szornyen erint egyebkent, nyilvan ot nem is erdekli, nem tudom megerdemli e egyaltalan,hogy ennyit meg megtegyek.


2020. márc. 19. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elküldöd, azzal megalázkodnál neki. Nem érdemli meg, hogy ezek után foglalkozz vele! Gyújtsd fel! :)
2020. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, add inkább egy rászorulónak.
2020. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne gyújtsd fel, inkább próbáld meg eladni, ha nincs olyan a környezetedben, akinek jó lenne. Így nem is buksz rajta olyan nagyot.

De ha a felgyújtása jobban esne, és segítene túllépni rajta, akkor inkább az:D

2020. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne add át, add másnak, vagy igen, egy rászorulónak. Ha kiderült,, hogy ez csak egy egyoldalú dolog volt, akkor ezzel remélhetőleg érezni fogja, hogy valamit nagyon elb×tt.
2020. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!