Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tinderen lehetséges fiúként...

Tinderen lehetséges fiúként fiúkkal barátkozni, vagy mindenképp csak melegek fognak megtalálni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan barátkozós oldal ez, mint amire te szeretnéd használni. :)
2020. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tinder alapvetően egy randi app, nem sima barátkozásra való. Ha azt akarsz járj inkább meetupokra.
2020. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen futópartnert kerestem heteroként.


Everyonera állítottam a keresést, mindegy volt a másik neme.


Direkt nem raktam ki magamról képet, csak egy photoshoppolt dínók elől futó ember képe volt kirakva, amire ráírtam, hogy "Futópartnert keresek a Margitszigetre".


Meg persze a leírásba is leírtam, csak csakis kizárólag futni akarok.


Kb 80 férfival matcheltem 1 nap alatt és 10 nővel. Minden egyes férfi azt hitte, hogy a futás nekem csak egy rejtett szinoníma a szexre.


Végül egy férfi sem akart elmenni velem csak futni, akik nyitottak lettek volna is rögtön arra fókuszáltak hogyan nézek ki.


Ami azért furcsa, mert végül kb 20 nővel futottam a nyár során és egyiküket sem érdekelte hogyan nézek ki, sőt ... mindig én küldtem magamról képet (linken keresztűl) mert furcsának éreztem, hogy nem tudják hogy kivel beszélnek.


Szóval a tinder férfi részlege nem heteronak való hely.


Amúgy úgy vettem észre, hogy tele van nyitott emberrel az app és ismerkedésen kívül már több eseményre onnan találtam partnert többet között futásra.


Szóval jobban jársz ha barátkozni is csak nőkkel próbálsz az appon :D

2020. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!