Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet barátság 15-16 éves...

Lehet barátság 15-16 éves lány és 20-21 éves fiú közt? Ha igen, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja megismertem egy srácot, akit nagyon-nagyon szimpatikusnak találtam. Vagyis hát, már másodszor találkoztunk akkor, de az első találkozásunkkor nem sok történt, néhány hónapja a második találkozásnál már a nevemre se emlékezett. A találkozásunk után bejelöltük egymást Facebookon, de azóta nem beszéltünk. Pedig a második találkozásunkból az én fejemben egy nagyon szép emlék született és nem szeretném ennyiben hagyni. A gond ott van, hogy jóban vagyok a srác húgával és tudom mit gondolna, ha hirtelen barátkozni kezdenék a huszonéves a bátyjával (nem is tudnám, és nem is szeretném titkolni előtte). Szerintetek érdemes ezen rágódni? Nem tudom elfelejteni azt a második találkozást. (A srác tényleg nagyon-nagyon fantasztikus.)

márc. 22. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet baratsag … jo kozeli :)
márc. 22. 11:09
 2/15 anonim ***** válasza:

Valszeg ha kirakod a melled biztos emlekezne legközelebb.

Ez kb ez a korszak a sracoknal.

márc. 22. 11:10
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg szívesen megba....

rátkozna veled

márc. 22. 11:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 NAGYON NEVETEK :DDD
márc. 22. 11:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a második találkozásnál nem tudta a neved akkor mit akar? Mert nem barátkozni....
márc. 22. 11:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj barátságot egy olyan emberrel, aki után futni kell. Ne alázd meg magad
márc. 22. 11:27
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindkét találkozás véletlen volt, és az elsőnél (kb. egy éve, nagyjából 20 percig tartott) végig velünk volt a húga, és volt megbeszélnivalónk, szóval alig szóltam a sráchoz. Én nem tartom nagy ügynek hogy elfelejtette a nevem azóta. :) És a srác sokat szokott randizni, szóval nem hinném, hogy akarna tőlem barátságnál többet - de ugye még abban se vagyok biztos.
márc. 22. 11:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Móni té vágy áz? Itt vagyok Győző

szia miujság?

márc. 22. 12:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Ebből se barátság lesz.. :D
márc. 22. 12:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 22. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!