Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes olyan emberrel folytat...

Érdemes olyan emberrel folytatni a barátságot aki csak szánalomból barátkozik velem?

Figyelt kérdés
Nekem nincsenek barátaim,de beszélgetek valakivel.Látszik rajta,hogy amúgy nem vagyok neki fontos,csak azért ír mert sajnál és hogy ne legyek egyedül.

2020. márc. 26. 17:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez rossz érzés,mert azt hittem hogy tényleg barátok vagyunk.De kiderült,hogy nem.
2020. márc. 26. 17:52
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt miből gondolod?

Konkrétan mit tett?

2020. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha te szívesen barátkozol vele akkor barátkozz ha nem akkor ne
2020. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki szánalomból barátkozik, ugyanúgy nincsenek barátai, mint akinek nincsenek barátai. :-))
2020. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neki vannak barátai..Már régóta beszélgetünk,régebben tök kedves volt,de ma már elhanyagol.Nemrég írt olyat hogy próbál írni hogy ne legyek egyedül.
2020. márc. 26. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért is nincsenek barátaid, mert leépíted őket. Ez is kedves volt, aztán megunta a stílusod.
2020. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért nincsenek barátaid, mert anélkül hogy tudnál róla, olyan módon kommunikálsz, amiről nem veszed észre, hogy nem igazán vonzó (nem azt akarom mondani hogy tudatosan bántasz másokat), lehet hogy ő próbál segíteni. Nem tudhatom hogy így van -e amit leírtam, így ismeretlenül.
2020. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én kedves vagyok.Ők használnak ki mindig
2020. márc. 26. 19:36
 9/10 anonim válasza:
Kellemetlen szituáció. Én ilyen helyzetben inkább lennék egyedül boldog, minthogy barki is sajnáljon. Ez emberi méltóság kérdése. Én is voltam egyedül sokat, aztán rájöttem hogy velem is volt gond. Megváltoztam, mert rájöttem mi volt a baj, utána már baratkoztak volna, csak nekem nem volt rá szükségem ezek után. Teszem hozzá nem csak en voltam a hunyo, mikor atkerultem kozepsuliba megoldódott minden. A régi osztalyommal nem tartom a kapcsolatot, most meg ott tartok hogy elballagtam volna tegnap, és sírva nézegettem az osztalykepeket, mert csodálatos emberekkel sodort össze a sors. Hozzáteszem velük soha nem volt olyan konfliktusom ami bántó szándék miatt lett volna. Maximum nezetelteresek, osztály ugyeivel kapcsolatban, amit mindig meg tudtunk beszélni. Szóval ha másik közegbe kerülsz, vagy felismered mi lehet a baj, lehet hogy Neked is megoldódik. Hány éves vagy egyébként? (19 L)
2020. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
22
2020. máj. 1. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!