Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Lehet már régóta rám akart írni csak nem mert?

Van egy fiú haverom, akivel ősszel ismerkedtünk meg aztán párszor találkoztunk, azóta sajnos nem volt alkalmunk, néha chatelunk. Aztán februárban beszéltünk utoljára, bekovettem instam, azonnal visszakovetrt és ramirt messengeren. Lehet h régebb óta gondolkodott h ramirjon de nem mert?

Kérdések hasonló témákban: barát, találkozás, chat, Instagram

márc. 26. 22:05  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 26. 22:15 Privát üzenet
Szerintem bejelolted instan, eszebe jutottal es gondolta ir neked, hogy mizu.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 26. 22:24 Privát üzenet
Adok egy 10 millás ötletet: kérdezd meg!

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 26. 22:41 Privát üzenet
Lehet

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 27. 00:13 Privát üzenet
Szerintem is bejelölted es ettöl eszebe jutottal es pont volt kedve is radirni.jokor jelölted be pont jo passzban volt.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 27. 06:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beszelgetek régota mar egy lannyal de oszevesztunk vmiert (nemirtunk egy évig), most ujra beszélünk facen par hete. Leterelt hogy nemtud írni mert beteg. (Többi lent ) Átverne...
Örök élet? Már régóta leakartam írni, de nem volt bátorságom.
Nagyon tetszik egy fiú, és már elég régóta ezen szenvedek, hogy mit csináljak. Nem merek neki írni. Hogy tudnék ehhez bátorságot gyűjteni?
Van egy lány a suliból, pontosabban az osztályból aki már nagyon nagyon régóta bejön, már kb 4. óta. Ímád fotózni és Justin Bieber rajongó. Csak az a gond, hogy nem nagyon...
Van egy fiú aki régóta tetszik és ezt ő is tudja. Régen beszéltünk neten, de már nem szeretnék írni neki, mert mindig én keresem. Mit tegyek?
Van egy jawa mustangom, elég (régóta állt), a kormányt szeretném kiszedni, valaki letudná írni a kormány kiszedést lépésről lépésre? Vagy egyszerűen?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!