Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék a legjobb barátnő...

Mit tehetnék a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Pár éve nagyon jó barátságba kerültem egy kolléganőmmel. Jókat beszélgettünk, mindig megtalaltuk a közös hangot. Tényleg nagyon megszerettuk egymást.

Majd az élete rosszabb lett, igyekeztem mellette lenni. Másképp segíteni nem tudtam. Ilyen alkalmakkor,amikor otthon vagy a munkahelyen gondjai voltak, engem kezdett el csesztetni. Beszólogatott, meg sértő dolgokat mondott. Ilyenkor mindig mondtam neki, h ne rajtam töltse ki, mellette állok, nem ellene. De olyan volt, mint aki valakibe bele akar rugni, akinek egy kicsit jobb. Mintha irigyelne.

Most megmondtam neki, h hanyagoljuk egymást, amíg nem hiszi el, h szeretem. Pont úgy, ahogy van. És mellette állok.

Csak az a baj, hogy ezekkel a beszólásokkal nagyon lehúz. Az én életem sem egyszerű, pont, hogy olyan emberekre lenne szükségem, akik pozitív energiákkal töltenek fel. Nincs erőm egy negatív ember céltablaja lenni. Emiatt én lennék a szemét?


2020. márc. 27. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy személy, jogosan érzed így. Tarts tőle távolságot, ha nem oldódik meg, szakítsd meg a kapcsolatot!
2020. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél szemét? Jogod van okyan emberekkel körül fenni magad akik építenek, jobbá teszik az életed! Ha valaki rossz hatással van Rád, messze kerüld el, nem valószínű, hogy az ilyen ember barátnak tekinthető!
2020. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*olyan *venni
2020. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha ő rossz passzban van és emiatt téged csesztet, akkor nem igaz barátod. Ha az lenne nem számítana, hogy milyen rossz neki, a legjobb barátjának akkor is a legjobbat akarná,nemhogy még irigykedne. Legalábbis én így gondolom. Nekem nincs legjobb barátom, nem is volt soha de ha lenne biztos így kezelném a dolgokat.
2020. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!