Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vethetett véget a...

Miért vethetett véget a barátságunknak?

Figyelt kérdés
Fiúk vagyunk mint ketten, elég fiatalok. Már általánosban osztálytársam volt. Szinte minden napjainkat együtt töltöttük és mindig kiáltunk egymás mellett. Egymásban azt szerettük hogy hatalmas humorérzékünk van és én egy kis dolgon is tudok nevetni. Reggel mindig felhívtuk egymást hogy ő jöjjön vagy én menjek hozzá. Viszont most délután haza jöttem kinyitottam egy karaktert a játékban amivel együtt szoktunk játszani irni akartam neki de láttam hogy letíltott. Még mindig nem tudom feldolgozni hogy törölt az ismerősei közül. Ő volt az egyetlen igaz haverom és miatta nem unatkoztam soha sem. Most viszont reggel nem kelhetek fel arra hogy hív, írt, és mivel koronavírus van ezért szerintem aludni fogok végig minden egyes nap.
2020. márc. 27. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerű, beszelj vele es kerdezd meg hogy mi a baj.
2020. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!