Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tereljem vissza sima...

Hogyan tereljem vissza sima barátságra?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz a helyzetem... Van egy srác, akivel jóideje beszélgetek. Megbeszéltük hogy nem lesz több köztünk... De aztán valamiért nagyon arra terelődött a dolog hogy próbáljuk ki együtt (csak a szexualitást).

Viszont én ezt tényleg nem szeretném, és nagyon fájna ha ezen bukna el a barátságunk... Egyszer már mondtam neki hogy maradjunk csak barátok, de nagyon kiakadt rám, alig tudtam visszaszerezni... Szerintetek mit tudok tenni?


2020. márc. 28. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ez pasiknál nem így megy. Ha ő szexelni akar veled, vagy többet, és nem kistini, akkor nem fogod tudni csudijó havernak megtartani. Ne legyél önző, ha nem kell neked, akkor engedd el, vagy minimum ne kapkodj utána, hogy betehesd a friendzone-ba. Egy visszafogottabb haverság esetleg összejöhet, de valszeg csak azért, hátha esetleg még valamikor megdughat.

28L

2020. márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ne kínozd, ő egy egyértelműen többet akar.
2020. márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Dugni akar, barátkozni nem.
2020. márc. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem akar a barátod lenni, de a hozzáállása alapján járni se feltétlen akarna veled, csak szexelni. Találsz jobbat nála!
2020. márc. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom. Ez elegge elszomoritott most, mert o volt az egyetlen akit "baratomnak" tekinthettem...
2020. márc. 28. 01:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is mondta semmit nem tudsz tenni. Ha nekünk fiúknak/férfiaknak megtetszik valaki szexuálisan akkor onnantól kezdve nem tudunk a másikra csak barátként nézni. Nekem is volt olyan lány az életemben akit elég sokszor megkívántam és elég sokszor fel állt rá, de viszont ő nem akart többet. Innentől kezdve padhelyzet volt. El kellett engednünk egymást. Pont ezért a tietek se fog működni egy idő után. Egyébként hiszek a fiú és lány barátságban, de csak is akkor működhet a dolog, ha nincs meg a vonzalom. De ez sajnos a tietekre nem igaz. Sajnálom :/
2020. márc. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a fiú-lány barátságoknál mindig azt látom, hogy az egyik félben vagy akár mindkettőben ott van valamennyi vonzalom. Általában főleg férfi részről.


Sok mindent nem lehet csinálni, nincs olyan, hogy "maradjunk sima barátok" mert az egyik fél érdeklődése alapvetően a másik fél iránti vonzalomra épül. Ezt nem tudod félre tenni, eldobni.


Én magam is megismertem egy lányt, találkoztunk, közös programunk volt (közös hobbi miatt) elkezdtünk sokat beszélni, telefonálni, jól esett, hogy vasárnap este még szép hétvégét kíván valaki, hétfő reggel meg rögtön kérdezi, hogy telt a hétvége, meg hasonlók. Viszont éreztem, hogy ebben ennyi van, mondtam, hogy én többet érzek iránta, ő mondta, hogy ő meg csak barátként tekint rám. Innentől az egész "ismerkedésünk" céltalanná vált.


Nyilván ez egy fájó dolog, és baromira hiányzik a "törődés" amit adott de tudtam, hogy az a helyes, ha eldobom az egészet, mert annál hamarabb tovább tudok lépni, annál hamarabb kilépek az illúzióból.


Már csak azért is, mert az egész "friendzone" dologban az a legfájóbb, hogy a számodra fontos személy egyszer azt mutatja, hogy mennyire fontos vagy neki (mint barát) viszont nem te vagy az első, simán félredob, ha akad neki más barát/pasi vagy csak nincs hozzád hangulata.

2020. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!