Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lépjek túl ezen a "baráts...

Hogy lépjek túl ezen a "barátságon"? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hol is kezdjem. :'( Legjobb barátomként tekintettem rá, sok mindent lemertem írni neki magamról, amit másnak soha... Hihetetlen bizalmat szavaztam neki, amit szintén senki másnak... Aztán most kiderült, hogy az egész csak érdekbarátság volt.

A lényeg, hogy én elvállaltam neki egy melót egy virtuális projektben, és amíg én benne voltam ebben, tök jól elvoltunk egymással, aztán most, hogy úgy döntöttem, én mégis kilépnék, változott az egész...

Stílust váltott, és azóta nem is reagál az üzeneteimre. :/ Ez azért gáz, mert én nagyon ragaszkodok hozzá, és nekem sose volt olyan barátom, akire azt mondhatnám, hogy "legjobb".. Ő az volt. És ő is csak hátbatámadott. :(

Egyszerűen nem tudom, mitévő legyek... Marhára bánt, hogy az utolsó üzenetemre nem válaszol, pedig nagyon érdekelne, mit ír rá...

Mindenki írogat most, hogy mi a baj, de ha elmesélem nekik, csak annyit írnak, lépjek túl rajta... De nem nagyon megy. :( Egy olyan barátom sincs, akivel ilyen mély lenne a barátságom, mint vele volt.

Régebben én kérdeztem már ezt tőle, hogy csak emiatt-e a barátom, de akkor azt felelte, hogy nem.


Aki volt már ilyesmi cipőben az hogy lépett túl rajta? :(


2020. márc. 29. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt egy nagyon jó barátom, akivel jó volt a kapcsolatom és hasonlóan voltam vele sok évig mint te, de aztán teljesen érthetetlen okokból elidegenedtünk egymástól. Ő kezdett el hanyagolni, úgy hogy amúgy más régi cimborákkal még ugyan úgy tart kapcsolatot.


Azóta lett 1-2 másik ember, akiket közel tudok saját magamhoz, de az előző történetből megtanultam hogy nincs értelme nagyon így más barátokra "számítani" mert a fene tudja hogy milyen szituációba sodor az élet és akkor mi lesz.

2020. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy itt bárki tudna egy olyan tanácsot adni neked, amitől jobban éreznéd magad, mert erre nincs recept. Közhelyként én is azt tudom mondani, hogy majd az idő megoldja. Régebben nekem is ezt mondták. Nem hittem nekik majd beláttam hogy igazuk volt hasonló szituációkban, és később már tovább tudtam lépni, idővel. Az azért vigasztaljon, hogy ez a valaki soha nem volt az igaz barátod. Ha nekem valaki a barátom, akkor nem viselkedek vele így semmilyen körülmény között. De mint te is mondtad "érdek barát". Arra meg szerintem nincs szükséged, nekem se lenne. Fogsz te még nála sokkal értékesebb emberekkel is találkozni ebben biztos vagyok. (:
2020. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Egyelőre még ott tartok, hogy nem tudok mit kezdeni magammal.. :/ Amik eddig lekötöttek, most kicsit sem érdekelnek. Fáj, hogy nem volt velem őszinte, és hogy annyi sincs benne, hogy legalább ezek után belássa a hibáját.. :(
2020. márc. 29. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!