Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Elmondjam vagy sem?

Mit tegyek? Elmondjam vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy csapat ismerősöm. Az egyik fiú(1.) kezdeményezett az egyik lánynál a csapatban(2.). Ez titok volt, de rajtam kívül mindenki tudott róla, én később tudtam meg úgy valakitől(3.). Az 1. személy most azt szeretné hogy elmondjam kitől tudtam meg, mert ugye ez titok volt(mivel egyébként elég gáz). A 3. személy a legjobb barátom, és arra kért ne mondjam el hogy tőle tudom. Most az 1. személy haragszik rám hogy nem mondom el, hogy honnan tudom ezt, de nem mondhatom el mert akkor a 3. személy fog rám haragudni. Mit tegyek, mert az 1. személy itt akarja hagyni a társaságot, ha nem mondom el neki...

2020. márc. 29. 22:49
 1/1 Szeraf45 válasza:
Ez egy olyan helyzet, amiben nem fogja megérteni sem "1." sem pedig a legjobb barátod, hogy miért nem vagy hibás ebben a helyzetben. Ha már a legjobb barátod akkor mindenképp őt támogatnám a helyedben, és nem okoznék neki szart. Max megmondanám "1."-nek, hogy aki tudja az nem tőlem tudja aztán csókolom, ha tetszik neki tetszik, ha nem nem. Ha nem hiszi el akkor el lehet menni.
2020. márc. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!