Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem sok ez? A barátnőmről van...

Nem sok ez? A barátnőmről van szó.

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm kirakott egy olyan képet magáról ahol melltartóban van. Szerinte ez szép. Szerintem ez nem olyan amit ki lehet tenni. És szerintem ezt igazából ő is tudja legmélyen.

Ismeri a véleményem tudja hogy nem örülök neki hogy kitette. Mégis kitette.

Mit kezdjek vele?

17L a barátnőm pedig 18



#barátnő #lány #barát #melltartó Instagram
2020. ápr. 4. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ő dönti el mit tesz ki magáról és mit nem
2020. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ilyenekkel. Annyi látszik belőle, mintha fürdőruhában lenne.
2020. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igaz, de félek hogy neki ez visszaüt
2020. ápr. 4. 23:18
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem azért olyat se nagyon kéne kitenni
2020. ápr. 4. 23:18
 5/14 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm
2020. ápr. 4. 23:18
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Nyáron vannak olyan lányok, nők, nem is egy, aki olyan felsőben van még Pest belvárosában is, ami nem sokban különbözik a melltartótól. És nem ribik, nem árulják magukat, nem azért vannak így felöltözve. Hanem mert csak. Ez tetszik nekik, szeretik mutogatni magukat.
2020. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy nem kéne, de ez manapság megszokott. Ő tudja. Régen, mikor még csak az iwiw volt, az én egyik barátnőm is rakott ki magáról fürdőruhás képeket. Majd' 20 éve már ennek. Pedig ő egy igazán rendes, erkölcsös lány volt. Ma is az, csak ma már érett nő. Csak szép volt a teste, csinos a pofija, szerette magát mutogatni. Nem bűn az!
2020. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szanalmas. Kb olyan mintha azt uzenned: nezzetek sracok, ide lehet verni
2020. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nagyon közönséges, csak lejáratja magát. De az ő dolga.

25n

2020. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
39%
Figyi... Teljesen megértem amit mondasz, viszont a mai világban... Ez már annyira nem meglepő, a lányok nagy részének van ilyen fotója, és talán azt mondtam az még "normális", ha 18 évesen rakja ki, ha azt nézzük, hogy az egyik ismerősöm húga a fenekét fotózgatja és azt kirakja (12 évesen)
2020. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!