Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok olyan nyugodt...

Miért vagyok olyan nyugodt amikor nem kell emberekkel találkoznom huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés

Ez azért lehet mert utálom az embereket? Nagyon sok minden zavar az emberekben, például a kiszámíthatatlanságuk, egyszer kedvesek egyszer bunkók, egyszer segítőkészek máskor nem, egyszer dicsérnek máskor szapulnak.


Ez a következetlen viselkedésforma engem nagyon zavar. Van még valaki ezzel így, hogy nem tudja elviselni az embereket? Hogyan élitek mindennapjaitokat, hogy a lehető legkevesebb emberi hülyeség érjen titeket és függetleníteni tudjátok magatokat tőlük?


2020. ápr. 7. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokan fognak azzal hergelni, hogy antiszociális, pszichopata vagy, de az emberek keményen megharcolnak nap mint nap azért, hogy sokan próbálják meg kerülni a társaságukat. Ráadásul nem mindenki emészti vég nélkül mások személyre szabott hülyeségeit. Én is igyekszem leredukálni az emberekkel a kommunikációt amennyire csak lehet, - ebben látom biztosítva a nyugalmamat én is. Működik, - az meg nem érdekel, hogy ki ítél el ezért. Leginkább a tartalmatlan, semmitmondó locsogást nem kultiválom és az erőszakos embereket.
2020. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
igen vannak mások is így , ezért van ennyi idegileg kikészült ember
2020. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1


Dettó. A színjátszások nagyon tudnak idegesíteni. Mindenki jópofizik egymásnak, a hátuk mögött meg kibeszélik egymást. Olyan szánalmasak.


Az erőszakosak meg...hát az ilyenek nem tudom miért kaptak életet. De biztos Sátán küldte őket, hogy megkeserítsék életünket.

2020. ápr. 7. 13:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem hamar lefárasztanak. Nehezen viselem a zsizsegést. Heti néhány röpke óra elég is belőlük. Persze a közelállokat bármeddig elviselem sőt, neki örülök. De a nagyobb közösségek nem hiányoznak. Utálok alkalmazkodni.
2020. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább a magányban érzem jól magamat, de ez nem jó, mert lényegében nálam önbizalomhiány miatt van ez az egész. Az, hogy emberekkel találkozik, beszél az ember, általuk tud fejlődni az önbizalom, ha akar, tehát egyfajta tanulási oldala is van ennek a dolognak.
2020. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem fejlesztik inkább csökkentik az önbizalmam. Ez is egy másik ok, hogy kerülöm őket lehetőleg. Legtöbbjük verseng, fúr, irígy, tapos, könyököl. Persze csak bizonyos idő után, mikor már megkóstolgatták a másikat és látják, meddig mehetnek. Na odáig el is mennek. Szóval a minimális idő amit kényszerűen el kell köztük töltenem, nekem untig elég.
2020. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, nem kell menni sehova és nyugodtság van :)

Szerintem is azért mert utálod az embereket, én se nagyon szeretem őket.

2020. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6


Pontosan, egymást határait kipuhatolják mint a vadonban az állatok. Ezt nagyon jól magragadtad, egyik tulajdonságuk amit a legjobban rühellek. Szóval nem adunk mindenkinek egyenlő tiszteletet ami kijár mindenkinek, hanem csak annyi adunk amennyit kell és szükséges. Ez a mentalitás teszi számomra igazán utálatossá az embereket.

2020. ápr. 8. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!