Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok maradtunk exemmel,...

Barátok maradtunk exemmel, viszont még mindig fusztrál mikor olyasmit kérdez amihez köthető bármilyen érzelmem vele kapcsolatban. Ti felhoznátok?

Figyelt kérdés
Pár hónapot voltunk együtt, ő szakított, mert nem szeretett belém. Megbeszéltük, lezártuk. Ezután úgy alakult h néha még lefeküdtünk.. Nem volt helyes döntés mert én szerettem de legalább nem hitegettem magam azonban kialalult bennem egy olyan védekezés hogyha bármikor az érzelmeimről kérdezett tereltem mert nem akartam elveszíteni. Sok közös dolog miatt azonban nagyon jóban maradtunk még azután is h én összejöttem a mostani párommal. Azóta semmi intim kapcsolat nincs köztünk, inkább csak őszinte baráti viszont sokszor feljönnek nosztalgikus témák velünk kapcsolatban és azt vettem észre h még mindig szorongó, pedig már semmi veszteni valóm nincs, hisz nem akarok vele lenni a barátságunk fix h nemromlana meg. Felakarom neki hozni a témát, viszont mégis félek attól h csak magamat kavarom bele megint az egészbe mert ő a szokásos módon nem fog normálisan reagálni az érzelmekkel kapcsolatos dolgokra (igen lehet tippelni miért ment tönkre a párkapcsolat...) és nem hiányzik h megint napokig rágjam magam amiatt mert hülye voltam és felhoztam.ti mit tennétek a helyemben?

2020. ápr. 10. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"igen lehet tippelni miért ment tönkre a párkapcsolat."


Én nem tippelek, mert nem lottózom, hanem megmondom, mert tudom. Azért mert tönkre a párkapcsolat, mert nem vagytok egymáshoz valóak. A pasi nem szeretett beléd, szakított, te viszont tapadsz rá, mert eldöntötted, hogy ők lel és kész. És mindenért őt próbálod hibáztatni. Ha szakítunk valakivel, UTÁNA nem fekszünk le vele, mert az nagyon durva dolog.


Nem, nem hoznák fel semmit. Nőj fel, ne hisztizz. Ez a pasi nem szeret téged, tehát felesleges rá tapadni, és manipulálni őt, főleg nagyon aljas az érzelmi zsarolásod, amit művelsz vele.


Szakíts vele teljesen, gyászold meg a kapcsolatot, és utána sem biztos, hogy jó, ha barátok maradtok. Hogy tisztábban láss: NEKI nem jó, ha te a barátja maradsz.

2020. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak a tisztánlátás kedvéért, nem vagyunk már nagyon régóta együtt, és nem is fekszünk már le egymással egy jó ideje. Nekem van párom, neki nincs, de nincsis már semmilyen romantikus kapcsolat kettőnk között, szóval nem arról van szó ami neked átjött. Ezért is ebbe a topikba írtam ki a kérdést. Szimplán csak szeretném ha minden témában ugyanolyan őszintén tudnánk beszélgetni.
2020. ápr. 10. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!