Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én másnak mindig segítek, de...

Én másnak mindig segítek, de ha nekem kellene segítség mindenki otthagy nyakig a szarban és ez miért van?

Figyelt kérdés
De tényleg én mindig segítek mindenkinek önzetlenül még akkor is ha épp nem akkor lenne rá a legjobb alkalom, de amikor nekem kellene akkor mindig cserben hagynak. Folyton jönnek a kifogásaikkal, hogy most nem érnek rá, mással vannak elfoglalva meg, hogy a te bajod oldjad meg magadnak. Most komolyan az ilyen emberekkel mit bírok csinálni? Tanácstalan vagyok ezügyben.

2020. ápr. 10. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

1, Mérlegelj a segítségnyújtás előtt. Mennyire fontos ez a dolog? Megtudná máshogyan is oldani? Akkor hagyd;

2, Azért nem segítenek neked, mert kreatívnak gondolnak, hisz te sokaknak segítesz.

2020. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg nemet mondani.Nem másokkal kell mit kezdeni,hanem magaddal.A teljesen önzetlen embereket sz4rba veszik,ez egy ilyen világ,ne kérdezd miért.Talán azért,mert hiteltelen amit csinálsz,és ezt nem tudják tisztelni.
2020. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MikeS13 ***** válasza:
79%

Vannak a jólelkű emberek, akik segítőkészek és vannak akik nem (ezek egy része élősködő). A jólelkűből van a sokkal kevesebb sajnos. Meg kell erősítened a lelked, és szelektálni, mert rámehet az egészséged, a vagyonod, mindened ha kihasználják a jóságodat.

Meg emlékezz rá, ki hagyott cserben..

2020. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod. Ne számíts az emberekre, akkor fognak utánad mászni a legjobban
2020. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Megpróbálom megfogadni a tanácsaitokat és szelektálni a barátaim közül.
2020. ápr. 10. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!