Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Halálosan szerelmes vagyok...

Halálosan szerelmes vagyok valakibe, aki hozzám képest sokkal jobb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy túlzásnak tűnik,de úgy érzem,hogy nélküle nincs értelme az életemnek.De lehetetlen,hogy együtt legyünk.2 éve nem tudom kiverni a fejemből.Mindíg rá gondolok.És ha meglátom szinte elájulok.Álmomban sokszor voltam vele,de mindíg hamar felébredtem.Mit lehet tenni?Ilyen a szerelem?

2020. ápr. 13. 07:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy jobb? írd le itt vagy privátban részletesebben!
2020. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen a szerelem. Nézd a jó oldalát, te legalább látod. :) Én meg Emily Bluntba vagyok szerelmes, és esélyem sincs találkozni vele pl Cegléden a tescoban. filmeken láthatom, de azért az nem egészen ugyanaz, mint élőben.
2020. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Barátként meglenni egymás közelében? Miért nem lehettek együtt?

Lehet, hogy csak lévárat kergetsz, és ezt kellene magadban helyretenni, hogy ez csak egy álom, ami elérhetetlen. Érdemes lenne e helyett értelmesebb, tartalmasabb dologgal foglalkoznod.

2020. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
69%
Sokkal jobb? Olyan nincs. Ne becsüld alá magad, mindenki úgy szép, ahogy van. Az illető, akibe szerelmes vagy, lehet Ő is beléd, csupán ugyanúgy fél, mint te.
2020. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
10(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44) év után jöttem rá, hogy ő nem jobb. én vagyok jobb, és jobbat is érdemlek, mint ő. én is álmodok vele, minden nap, mindig érzem őt, de meg kell tanulni elengedni. adj szabadságot neki, ha szereted. 10év hosszú idő, megtanultam.
2020. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb? Az jó! Csak olyanba érdemes szerelmesnek lenni, akiért/aki mellett jobb emberré válsz magad is. Ez a "a magad szintjéről keress párt" csak a tinik agyszüleménye.
2020. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Akibe szerelmes vagy miért jobb nálad, lehet ő is szerelmes beléd csak fél közeledni hozzád.
2020. ápr. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést, csak az idő nem stimmel. Szerintem fontos, hogy lásd magad reálisan, és öt is. Mindenkinek vannak hibái, és erényei, biztos neked is vannak. Nincs olyan dolog, amin ne tudnál legalább egy kicsit fejlődni, ha szeretnél. Drámaian viszont ne változzbmeg, mert egy idő után előjön majd a valódi éned, és rá fog jönni a párod és környezeted, hogy színjátszol csak.

Próbálkoztál már nála? Amíg nem, és a másik szingli, nem tudhatod, hogy esélytelen.

2020. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a viszonzaltan szerelem.

Amúgy idővel majd rájössz, hogy nem feltétlenül jobb nálad, hogy neki is megvannak a maga hibái. Ettől függetlenül örökre szeretni fogod, és különleges helye lesz a szivedben, minden hibája ellenére is.


Legalábbis én igy vagyok vele, 12 év távlatából.

2020. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az kurv @jó
2020. ápr. 16. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!