Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Halálosan szerelmes vagyok...

Halálosan szerelmes vagyok valakibe, aki hozzám képest sokkal jobb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy túlzásnak tűnik,de úgy érzem,hogy nélküle nincs értelme az életemnek.De lehetetlen,hogy együtt legyünk.2 éve nem tudom kiverni a fejemből.Mindíg rá gondolok.És ha meglátom szinte elájulok.Álmomban sokszor voltam vele,de mindíg hamar felébredtem.Mit lehet tenni?Ilyen a szerelem?

2020. ápr. 13. 07:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered őt? Az is lehet, hogy csak kialakítottál róla egy képet magadban és abba vagy "szerelmes". Nem szerelem ez, inkább rajongás.
2020. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
ne aggódj. ha betöltöd a tizenhatot, elmúlik.
2020. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Semmit sem tehetsz. Én sem tudtam.
2020. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnos, az én tapasztalataim is elég rosszak. Nem vagyok egy Adonisz, de jó embernek, értelmesnek, kedvesnek ismernek. Megjelenésemmel nincs gond, hiszen kellően igényes vagyok, de telt alkat vagyok, hol jobban, hol kevésbé, ahogy éppen sikerül. Sajnálatosan gazdag sem vagyok.

Az átlagos hölgyek mellett több szép, néhány igen gyönyörű barátnőm is volt már. Persze, férfiemberként eddig négy igen vonzó teremtésben voltam fülig szerelmes. Elsőbe még az óvodában (nem viccből írom), majd az általánosba járva az egyik szomszéd lányba, akivel pár évig iskolán kívül is elválaszthatatlanok voltunk. Később, 19 éves koromban ismertem meg egy angyali szépségű nőt, aki pár évvel idősebb volt nálam. Álomszerű, romantikus (és erotikus) filmszerű időszak volt. Harmincas éveimben ismertem meg egy nőt, aki elvarázsolt.

Sajnálatosan, mindegyik továbblépett és a szerelem helyett a pénzt, a karriert, a gazdag és/vagy sportos playboy típusú férjet választotta. Háromtól halottam vissza, hogy jóval később megbánták a döntésüket. Negyedik pedig nem is emlékezett rám, amikor újra megtaláltam őt az egyik közösségi oldalon. :-( /vele csak 2 hónapig voltunk együtt és 10 év telt el azóta/ Volt aki azt mondta, megbánta, hogy a szülei nyomására a jómódú orvost választotta, aki szép lassan tönkretette az ő életét. Másik külföldre ment új életet keresni, de nem találta meg. Szülei többször említették nekem, legnagyobb bánata, hogy nincsenek gyermekei.

Jómagam megházasodtam, négy gyermekem van. Nem eget rengető a szerelem, nincs velőtrázó szenvedély, de mégsem cserélném el az életemet, hiszen teljes életet élek, míg a régen áhított szerelmeim mind magányosak.

50F

2020. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Félreérthetőn fogalmaztam az egyszerűség miatt. Az óvodában megismert lánnyal később, felnőtten is összejöttünk pár hónap erejéig. Nem csak az oviban voltunk szerelmesek. :-) De az tény, ott kezdődött. Érdekessége, hogy felnőtten is megvolt az a bizonyos plusz érzés.
2020. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!