Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok adni ötleteket hol...

Tudtok adni ötleteket hol találhatnék interneten barátokat?

Figyelt kérdés

Őszintén szörnyen unatkozom amióta itthon kell ülni, és emiatt realizáltam azt is, hogy alig tudok beszélni interneten emberekkel, pedig hiányzik a dolog.

Mondanám, hogy ismerkedésre is nyitott vagyok, de a barátkozás prioritásban van.

19/f



2020. ápr. 13. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egy olyasmi nevű oldal, hogy Új barátok/barátnők index fórum. Keress rá. Főleg levelezéshez, kiránduláshoz kerestek az emberek barátokat. De ha van valami jó hobbid (makettezés, cosplay, motorok, stb), akkor a fészbukon vannak spec csoportok.
2020. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Bárhol ahol lehet kommunikálni emberekkel. De ez nem úgy működik, hogy "helló, leszünk barátok?", max az oviban. Beszélgess emberekkel, bárhol, bármiről, aztán kialakul.
2020. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
interpals-on magyarok is vannak fent, gondolom penpalworld és hasonló oldalakon is (levélváltás után átmehettek más, interaktívabb platformra például)
2020. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Penpalworld, interpals. Főleg arra valóak ezek az oldalak, hogy külföldiekkel ismerkedj, de magyarok is bőven vannak. :)
2020. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már PenPal. SlowlyApp-t tudom ajánlani. ;)
2020. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg internetes barátkozós csoportokat tudok ajánlani. Nekem is van egy, ha érdekel.
2020. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!