Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Esetleg lenne értelme ráírni...

Esetleg lenne értelme ráírni megint? Ha igen akkor mit kéne?

Figyelt kérdés
Van az évfolyamon egy srác akivel az utóbbi időkben sokszor egymásra néztünk és kicsit elkezdett tetszeni is, ezért szívesen összeismerkednék vele. Sajnos se ő se én nem vagyunk túl beszédesek, ezért se tudom hogy hogy csináljam. Sajnos most hogy nincs iskola így már 1 hónapja nem láttuk egymást és mivel már hiányzott ezért ráköszöntem facén, ő pedig visszaköszönt. Sajnos semmi többet nem írtam és ő se írt azóta. Szerintetek ráírjak megint vagy inkább felejtsem el. Ha igen, akkor mit írjak neki, mert semmi ötletem nincs :(

2020. ápr. 16. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Írj szerintem, veszítenivalód nincs.

Kérdezd meg, hogy hogy viseli a jelenlegi helyzetet, hogy tetszik neki az online oktatás, hiányzik e neki az iskola. Persze ne egyből zúdítsd rá a kérdéseket. Aután a valaszokból úgyis látod majd, hogy érdekled e vagy hogy akarsz e vele többet beszélni.

2020. ápr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elsőre eléggé egy füstbe ment tervre hasonlít, de én mindenképpen arra biztatlak, hogy próbáld meg még egyszer. Ha akkor bejöttél neki, akkor nem tudsz akkora hülyeséget írni, hogy ne válaszoljon rá esetleg égő legyen... Például, hogy van most karantén idő alatt? Mit csinál? Bele kezdett új dolgokba amikbe az előtt még nem igen volt ideje... Én ilyenekkel próbálkoznék. Aztán a többi jön magától... ;)
2020. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én még csak egyszer próbáltam úgy megismerkedni valakivel, hogy az interneten írtam rá. Ez eléggé balul sült el, de ez csak az én esetem, ráadásul az a fiú hangulatember volt.

Én azt mondom hogy legyél önmagad, ne próbálj meg túl lazának vagy nemtörődömnek látszani! Ha beindul a beszélgetés, kérdezd filmekről, videojátékokról stb. Ez így sablonosnak tűnik, az is, de hidd el, ez a legjobb amit tehetsz, mert ha sikerül a dolog, akkor is olyan leszel vele, amilyen igazából vagy. Nem kell, és nem is jó megjátszani magad, vagy direkt másnak tűnni. Ha tényleg hiányzik, akkor írj rá! :) (a karantén téma mint bevezető szerintem is jó.)

2020. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Abszolút támogatom az ötleted, ahogy előttem is írták, vesztenivalód nincs! Ebből ő sem jön rá hogy bejön neked, és ha visszaköszönt, az már egy pozitívum.

Én soha nem voltam az internetes ismerkedésnek a híve, de a mostani barátomat így ismertem meg. Eleinte nagyon fura és kellemetlen volt a helyzet, de tenyleg csak add önmagad. Ha a szöveg megfogalmazását is tulgondolod, akkor inkább csak nehézkes lesz számodra a beszélgetés, mintsem felemelő. Valamint ne válaszolj neki azonnal, de ezt majd kitapasztalod. Kb annyi idő után írj vissza neki, ahogy ő fog majd neked.

Remélem tudtam segíteni, és sok sikert!

2020. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!