Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van sorstársam?

Van sorstársam?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek. A kedvesem és köztem 260km van. Eddig meg tudtuk oldani havonta kb hogy talalkozzunk, de most ugye sehogy sem. Nagyon hiányzik és jó lenne valaki olyannal beszélgetni aki hasonló helyzetben van. Nagyon vágyok egy sorstársra. Aki úgy érzi írjon.

16/L


(U.I.:remélem nem tiltják lea kérdést)



2020. ápr. 16. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Mi alapból nem távkapcsolatban élünk, de most egy hónapja nem tudtunk találkozni. Ha jól működik a kapcsolat, túl fogja élni.
2020. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én is távkapcsolatban élek, már 4. hónapja. Utoljára február végén találkoztam vele. Tudom, milyen nehéz, ebben veled érzek.

20F

2020. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Veled érzek de gondolj arra, hogy a távolság a kis tüzeket ki oltja a nagyokat fel lobbantja.
2020. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat fából vaskarika. Van is valakid, meg nincs is.
2020. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia! Én is ilyen szituban vagyok március óta nem láttam a párom kövi hónapban leszünk fél éve együtt. Engem az boldogít, hogy következő hónapban költözünk össze, ha minden jól megy. Sokáig nem akartunk ingázni.

18/L

2020. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


De még mennyire, hogy van sorstársad!

Mikor nekem is rossz napom van, vagy nagyon hiányzik a párom, mindig ezzel vigasztalom magam, hogy még mennyien járhatunk hasonló cipőben most.

A médiában persze mást se hallani, csak hogy a karantén miatti bezártság vajon mennyire viseli meg a párkapcsolatok jövőjét. És azt miért nem hozzák fel, hogy vannak olyanok, akik a járvány idején alatt hetekre, hónapokra nem látják a párjukat? Nekünk sokkal nehezebb, hiszen bizonytalan minden: a járvány vége, a korlátozások feloldása, az is, hogy mikor utazhatunk. És bizonytalan az is, hogy milyen lesz a járvány utáni találkozás. Erősebb lesz tőle a kapcsolat, vagy elszokik az ember a másiktól, a másik érintésétől és esetleg pont emiatt újra kell tanulni mindent. :/


Úgyhogy fel a fejjel minden távkapcsolatban élőnek, gondoljatok arra, hogy NEM VAGYTOK EGYEDÜL az országban, és bizony nagyon nagyon sok láthatatlan sorstársatok van!

2020. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mi van, ha van sorstársad? Nyitni fogtok egy clubot, csináltattok logót, vagy netes fórumot és együtt bőgtök, mint a masina? Ennyi gyengeképességűt! A távkapcsolat nem kapcsolat, de aki ilyen hülye, hogy bele megy, az tartson ki! Amúgy a vonat busz, most is közlekedik, szex sincs azért csak egy szokoevbe egyszer, és vannak normalis helyes pasik, csajok a kozeletekben is,..sose ertettem ennek a távkapcsolatnak mi értelme..sose mennek ilyenbe bele, nettó idovesztegetes, egy szép napon felébredtek és rájöttök, h hű igazam volt...elesz az idő elmegy a fiatalságotok ilyen butaság rá..El ne felejtsetek lepontozni! Sorstársak mi? Az eszem megáll...
2020. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!