Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Húgom néhány hónapja fogyni...

Húgom néhány hónapja fogyni kezdett, és most engem b*sztat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig ő volt kettőnk közül az erősebb testalkatú, de soha nem piszkáltam miatta. Most viszont, néhány hónapja fogyókúrázni kezdett, és leadott egész sokat, azt hiszem 8 kgt, de még így is vagy 20-szal több mint én. Habár magasabb is néhány centivel.

De a lényeg, hogy mióta karantén van, én viszont kicsit jobban kikerekedtem, nem tagadom, de nem annyira, hogy a ruháimon érezzem. Anyám, de főleg húgom viszont konstans piszkál miatta... Lehet butaság emiatt ide írni, de zavar maga a tény is, és az is, hogy mennyire "fogyásmániás" világban élünk, és hogy ez mennyire befolyásolja őket. Szerintetek beszélnem kellene velük, vagy csak fogyni? Tény, hogy 6 kilót simán leadhatnék, de nem azért szeretnék belevágni, mert ők bántanak, mert annak nem lenne eredménye.

18L



2020. ápr. 16. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy hagyjon békén!
2020. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ilyen erőfitogtatásokba belemenni! Mondd meg neki(k), hogy foglalkozzanak magukkal. Ez nem verseny, ha magadban érzed, akkor változtass.
2020. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Nos igen, az "erőfitogtatás", sajnos mindhármunkba bele van ivódva családi szinten...

Köszi az eddigi válaszokat:)

2020. ápr. 16. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így jól érzed magad, mondd nekik, hogy többet ne hozzák fel a témát. Nekem sportos testalkatom van, bátyám el van hízva nagyon, sose piszkálom vele, parasztság.
2020. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 csempéző vizipisztoy válasza:
6%

Szia!

Szerintem egyértelmű hogy ez téged is zavar hogy felkúszott pár kiló. Tudod hogy igazuk van, hogy ez nem jó, de lusta vagy hogy leadd, ezért inkább picsogsz!🤣 szerintem nézz magadba, hogy mi az igazság, mielőtt másokat hibáztatsz a baromságaid miatt.

2020. ápr. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak sz@rd le.
2020. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Nem igazán értem... Mi pontosan a baromságom?
2020. ápr. 18. 18:52
 8/8 1Léna ***** válasza:

Az a kérdés, hogy miért zavar Téged a beszólásuk?

Ha igazságtalannak érzed, akkor egyszerűen engedd el a füled mellett, válts témát.

Vagy, dicsérd meg a húgodat a fogyása miatt, és mond, meg hogy Te most elégedett vagy a súlyoddal.

Vagy tudd meg a családtagjaidtól, hogy mi a céljuk a beszólásaikkal. Pl.: közösen szeretnének fogyózni? vagy sportolni?

Ha azért zavar mert igaznak érzed, téged is zavar, akkor mozogj többet.

Békés megoldást, békés együttlétet kívánok!

2020. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!