Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mierr fáj 2 ev után is egy...

Mierr fáj 2 ev után is egy megszakadt baratsag amikor tudom, hogy az illető csak fájdalmat okozott nekem?

Figyelt kérdés
Ha osszefutunk az utcan csak köszönünk egymasnak es ennyi, viszont még mindig felidegesit es faj amit tett (kibeszelt masok elott, szuleimmel es velem is flegma volt, kihasznalt, felsobbrendunek erezte magat) es ahogy viselkedett velem,pedig már 2 eve a dolognak.

2020. ápr. 17. 08:35
 1/4 A kérdező kommentje:
*miert
2020. ápr. 17. 08:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért fáj még mindig ez neked, mert te valószínűleg igazán barátként tekintettél rá, ezzel szemben ő nem. Nagy sebet ejtett rajtad, ami lehet mindig is fájni fog. Nem próbáltátok megbeszélni? Sajnálom a dolgot, de ha úgy viselkedett ahogy leírtad, akkor jobb ha nincs már az életedben...
2020. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megbeszelni, de sose adott ra érdemleges választ..
2020. ápr. 17. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, a kellemetlen dolgok mellett voltak jó élmények is vele, és ezek hiányoznak.

Nekem is volt ilyen. Én örülök, hogy megszakítottam a barátságot, mert nagyon gáz dolgai voltak/vannak az illetőnek. De azért néha nekem is eszembe jut, hogy volt pár szép közös élményünk.

Szerintem arra gondolj, hogy ha most is tartanátok a kapcsolatot, akkor megint megbántana, ugyanolyan lenne idővel, mint korábban, és már rögtön nem fog hiányozni.

2020. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!