Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi volt a legtöbb idő,...

Mennyi volt a legtöbb idő, ami után újra szóba álltatok egy olyan barátotokkal, akivel összevesztetek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 21:08
 1/2 Metionin ***** válasza:
Van akivel 8 éve nem beszélek és van akivel 16 éve. Ha valakivel tényleg komolyan összeveszek, akkor nem keresem többet.
2020. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt ismerősöm, aki megharagudott rám és megszüntette velem a kapcsolatokat. Eőtte kb 2x csinált ilyet, ez volt az utolsó ilyen alkalom.


Róla tudni kell, hogy ilyen stílusa volt, nagyon meg kellett gondolni mellette, hogy mit mondasz ki meg milyen arcot vágsz, mert a múltja miatt nagyon érzékeny volt és nehezen látta meg másban a jót.


Az első két összeveszésnél; az elsőnél talán két hétig nem beszélt velem.


A másodiknál kb egy hónapig.


A harmadiknál meg úgy nézett ki, hogy letörölt Facebook-ról, letiltott MSN-ről, de email-ben nyolc hónapig váltottunk 1-1 levelet, mert születésnapján, névnapján felköszöntöttem, küldtem neki néha valamilyen segítséget az egyetemhez. utána volt egy problémám és hozzá fordultam, elég határozottan elhajtott.


Utána megmaradtam a köszöntéseknél. Születésnap és névnapján írok neki, ő nekem nem szokott, de ez mondjuk érthető.

2020. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!