Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme egy régi baráttal...

Van értelme egy régi baráttal felvenni a kapcsolatot? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam a napokban közzöségi oldalon a jelölést egy nap után törölte... az üzenetetre mégcsak nem is válaszolt.

Kicsit rosszul esik, hogy úgymond megpróbáltam... és semmit se értem el vele.


2020. ápr. 18. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez még jobb mintha megkeresne hogy add oda az autódat vagy 100 000 ret hó elejéig ....
2020. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megpróbáltad és nem válaszolt akkor nincs. Amúgy meg lehet, hogy van, egyéntől függ.
2020. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindig rosszul sült el.
2020. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben semmi értelmét nem látom, ugyanis csak magadat alázod meg ezzel. :( Tudom milyen rosszul esik, de ha a másik ember ennyire elutasító, hogy még csak nem is válaszol, de akkor jobb ha ennek pontot teszel a végére. Összevesztetek vagy megbántottad régebben? Valami oka csak van, hogy ennyire semmibe vesz. Ha viszont semmi ilyesmi, akkor szimplán csak nem érdekled őt.
2020. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Magamból meg így a leírásból kiindulva hagyd a francba.

Én is próbáltam, ha eddig nem keresett ő se meg ráadásul nem is válaszolt egyszerű de fájdalmas talán de nem érdekled. Hagyd a fenébe.


Nekem egy 4 éves " barátságnak" lett vége mert a hölgyikének pasija lett, ugye de érdekes? :) Le se xar, már esküvőn is túl vannak ezt is csak fbról tudtam meg. Van akinek fontosabb a 700 like mint az élő " barát" akit még el is hívhatott volna. Hetek óta nyomaszt legszívesebben írnék neki, hogy mennyire rosszul esett, de minek? Nem érdeklem, nem érdekled ennyi

2020. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemből kiindulva csak azt tudom mondani,hogy nem. Engem egy árva szó nélkül törölt egy barátom,akit 7 éve ismerek. Próbáltam bejelölni,mert az üzenetírás le volt tiltva,de még aznap visszautasította és be is állította,hogy többet ne tudjam jelölni. Én innentől kezdve mosom kezeimet,ennél többet nem tudok tenni telefonszám hiánya és a távolság miatt. Nála van a labda,vagy felnő annyira,hogy legalább egy hello-t kiböfögjön magából,vagy így marad.
2020. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!