Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nekem nincsenek...

Mit tegyek, ha nekem nincsenek olyan barátaim, akiket a sulin kívül is érdekelnék?

Figyelt kérdés

A suliban jól elvagyunk, meg minden, de sulin kívül nem keresnek. Egyáltalán nem írnak nekem. Mindenki hívásozik mindenkivel, csak velem nem. Bár nem is nagyon hibáztatom őket, mert nem vagyok valami jó társaság, nem tudok "hülyéskedni" vagy hogy is mondjam, én inkább beszélgetni szeretek komolyabb témákról. Nem akarom beállítani magam úgy, hogy érettebb vagyok a kortársaimnál, mert nincs így, csak egyszerűen nem tudok hülyéskedni. Ha egy-két-három ember van ott, akkor hozzá tudok szólni azért valamilyen szinten a témához, de amikor már többen vannak, akkor alig tudok megszólalni. Nem azért mert félnék, mert nem félek, csak nincs mit mondanom, nem jut eszembe semmi, amit mondhatnék. Az osztályban meg sem érezni a hiányom, szinte fel sem tűnik senkinek, ha nem vagyok ott. Sose voltam senkivel se olyan jóba, hogy kedveljen barátilag, és ne csak haverilag, osztálytársilag.

Akármilyen jóban vagyok valakivel, sosem jelöl meg a képén, de azokat, akikkel nem is beszél szinte semmit az osztályból, na azokat megjelölik. Van klikkesedés, vannak baráti társaságok, de én egyikhez sem tudtam hozzácsapódni.


Nem volt még párkapcsolatom sem, és félek, hogy nem is lesz soha, mert ha én nem tudok kialakítani egy baráti kapcsolatot sem, akkor hogyan tudnék kialakítani egy párkapcsolatot bárkivel is?


2020. ápr. 20. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátkozz a sulin kívül. Nekem bevált, 10 éves barátságok születtek így. Hogy miért lett vége ennyi idő után az hosszú történet és nem válasz a kérdésre, így kihagynám, de a lényeg, hogy amíg tartott jól működött.
2020. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anno én gimiben mindig volt kivel el lennem, utána jöttem rá, hogy én egyik haveri közhöz se tartoztam, az összessel elvoltam viszont és ezért nem éreztem magamon gimiben.

Ettől nem lesz hátrányod a későbbiekben pl. új barátok vagy párkapcsolatok esetén, én nekem például 16 éves korom óta mindig volt egy lány mellettem :D

2020. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress barátokat akikkel lehet lődörögni, rengeteg ember van akinek nincs senkije.
2020. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!