Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Több éves barátság vége?

Több éves barátság vége?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akik már zártak le több éve tartó igaznak hitt barátságot. Hogy lehet ezt átvészelni? Én elég gyáva vagyok lezárni, pedig már nagyon érik bennem. A barátnőmtől már lassan több bántást kapok mint jó szót, mégis valamiért nem tudom elengedni. Annyira félek, hogy mi lesz ha azt mondom hogy elég volt, nem bírom már lelkileg és inkább ne keressük egymást.

2020. ápr. 20. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld szép lassan lerázni magadról.

Az üzenetekre ne reagálj vagy csak pár órára rá írj vissza. Telefont ne vedd fel. Ha beszéltek is próbálj rövid válaszokat adni. Ha téged piszkál csak hümmögj. (hmmm haha...) tehát lássa, hogy már egyáltalán nem érdekled. Akkor vagy kedvesebb lesz vagy pedig csak szépen elkülönültök. Amíg ez folyik szépen lassan te is beletörődsz. Hozzá szoksz. Inkább barátkozz ez idő alatt másokkal.

2020. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok időnek kell ( fél év minimum) hogy te ezt átvészeld, az elején nehéz lesz, feljönnek az emlékek, emészteni fog a tudat, hogy te hibáztad-e el vagy ő, és átéled a 6 fázist, míg eléred az elengedést, ami mondom minimum 6 hónap.

Petsze, lehet próbálni megoldani, ha az illető partner rá, de hameghallgatni se méltóztat, félő hogy egyoldalú volt ez a barátság.

2020. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!