Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért várják el az emberek,...

Miért várják el az emberek, hogy együttműködjek velük ha parancsolóan, lekezelően beszélnek velem?

Figyelt kérdés
Nem tudnak annyit elképzelni, hogy ők miként reagálnának ha valaki így beszélne hozzájuk?
2020. ápr. 23. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rájuk kell szólni hogy nem a seggükből rángattak ki téged és fékezzék a nyelvüket. Ha nem szólsz érte akkor így fognak hozzád viszonyulni továbbra is.
2020. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1


Igen csak tudod én úgy voltam nevelve, hogy mindenkivel tisztelettel kell bánni és nem csak azzal aki azt kiköveteli magának.


Emberek vagyunk elvégre...

2020. ápr. 23. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos engem is így neveltek a szüleim. Kár volt, évekig visszavetette az érvényesülésem. Lehetsz akármilyen tanult, ha el is akarsz érni valamit, bántóan kell beszélned másokkal. Ezt tisztelik. Aki kedves, azt kihasználják és megalázzák.
2020. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3


Igen, ezt tudom de mégsem tudok ilyen szintre lemenni.


Inkább kivonultam a társadalomból, a munkámat elvégzem de semmi más szándékom, célom nincs pont emiatt.

2020. ápr. 23. 12:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!