Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak barátnőnmek szülinap...

Mit adjak barátnőnmek szülinapjára?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz 18 éves és arra lennék kíváncsi hogy milyen ajándékot adjak neki

Esetleg valaki tud valami ajándék öteletet?



2020. ápr. 23. 18:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
tudtommal a barátnőd, tehát egy kicsit is ismerned kéne és tudnád mit szeret, és valamiből ki tudnál indulni
2020. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szereti a csinos ruhákat de ezt nem tudod megengedni magamnak

Fényképes albumra gondoltam esetleg emlékkönyvre

2020. ápr. 23. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi idegenek maximum csak sablon ajándék ötleteket tudunk adni, hiszen nem ismerjük a barátnőd :)
2020. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom

De csak ötletet kértem hogy ti mit adnátok ajándékul

2020. ápr. 23. 18:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Mégis milyen ötletet vársz, ha egyszer nem ismerjük? A csinos ruhákon kívül mást nem is szeret, vagy mi?
2020. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Milyen emberek vagytok ti?

Mert hogy nem életképesek az is biztos

Egy kérdést raktam fel hogy ti mit adnátok de ugy látom nem jutott el az agyatokig

2020. ápr. 23. 19:07
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha szereti a ruhadarabokat,vegyél neki egy sálat,kösd a farkadra,úgy add oda neki.
2020. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, te kérdeztél baromságot. Még azt se tudjuk, hogy úgy barátnőd, hogy a csajod, vagy pedig te is lány vagy és barátok vagytok. Felteszel egy idióta kérdést, részleteket nem adsz meg, de elvárod, hogy hasznos válaszokat kapj. Majd ezekután mindenki hülye meg életképtelen a szemedben, kivéve magadat :)
2020. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért kapsz ilyen válaszokat, mert arra se vagy képes, hogy ötletelj magadtól... te ismered, te nyalod ki, te találj ki a kis buksiddal valami aranyosat...
2020. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A fényképes album jó ötlet szerintem! Aranyos:) ha esetleg tudod a kedvenc színét, akkor olyan színű borítót válassz az albumnak
2020. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!