Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan, hogy rossz barátok...

Volt olyan, hogy rossz barátok voltatok? És hogyan próbáltátok jóvátenni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsánatkérés, alázkodás, koslatás a másik utàn.

Annyit megtanultam belöle hogy ezek rèm feleslegesek, attol mèg lehet megbocsàjt, kedbes, jo, beszélö iszonyban leszünk a végtelenségig is akár, de belül ugyanugy utálni fog, megmarad a szálka, lehord másoknak a hátam mögött, szoval ezekkel valojában Semmit nem lehet elèrni.


De forditva en is igy vagyok. Bàntottak már meg bnök "övön alul"szemetül, aljasul, tul lèptünk rajta, elmult, elvagyunk tovàbbra is, de pl ha 1000 km rel èlnék arrébb, más barátokkal élettel, abszolut nem hiànyoznànak a hátam közepère sem, de baràtokat nem lehet/nem tudok csak ugy csereberélgetni. Nehezen es hosszu idö alatt alakulnak ki a mély összekötö kapcsok, amikor nem haver ismerös màr vki hanem igaz barätodnak tudod venni.


Igazábol en arra jöttem ra, ha mindenkit ignorálnèk aki valaha egyszer is aljasul megbántott, nekem szinte senki nem lenne az èletemben. Valahogy mintha a megbocsajtas az eletünk resze enne amit tudni kell különben elmehetnénk remetènek.

2020. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*barátnöim amugy Sehogy nem probálták jovà tenni, idövel mult el csak a sztori, jöttek mas események, sodrás es csak ugy elkopott az egèsz.
2020. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én bocsánatot kértem és be láttam, hogy miben hibáztam és fel ajánlottam, hogy meghívom valamire amit szeret és elbeszélgettünk arról is, hogy én mit tehetnék másként és minden rendbe lesz.
2020. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eltekintve attól, hogy az egyiket a faj-, a másikat pedig a létfenntartási ösztön híva életre, a barátság olyan, mint a párkapcsolat. A partner tükrében tűnnek elő legélesebben saját hibáink. Az okos partner nem csinál nagy felhajtást,, ha hibázol, megelégszik azzal, hogy legközelebb nem követed el ugyanazt a hibát. Cserébe te sem dörgölöd az orra alá az ő hibáit.
2020. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!