Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Az eddigi legjobb...

Mit tegyek? Az eddigi legjobb barátnőm elmart mellolem mindenkit.

Figyelt kérdés
7 eves baratsagunk volt az illető nővel, sok titkomrol tudott. Egyik pillanatrol a masikra megváltozott velem szemben, bar ha vussza emlékszem regen is voltak furcsa huzasai, de akkor még nem lattam. Az osszes titkomat kidumalta masoknak, osszeveszitett olyan emberekkel, akikről neki elmeseltem, hogy ugy erzem, hogy nem szeretnek engem. Ő mindent 3szoros felnagyitassal visszamondott, ugy higy a lehető lerosszabbul jojjek ki szituaciokbol. Ami a legdurvabb, hogy ez a nő végig partner volt mindenben, sőt lazitott ezek az emberek ellen engem, nekem is mondott vissza olyanokat amiket ők mondtak rolam, hogy nem veszed eszre ezt, nem veszed észre azt hogy hogy viselkednek veled...? Ott tartunk, hogy a lany benyalta magát ezekhez az emberekhe. Akiknel nekem konfliktust csinalt, es szidta nekem őket most oda jar kavezgatni es en vagyok minden fel szrnak elhordva stb. Nagyon rosszul esik, főként azért is, mert reszben csaladtagokat mart el tőlem. Mit tudok csinalni?

2020. ápr. 26. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Akiket elmart, azok nem neked hittek, nem hittek benned. Ne bánd hát, hogy elfordultak, nem ismertek téged igazán.

Én is keveredtem ilyen szituba, és tudom nem kellemes és nem könnyű. Amit tehetsz: megpróbálod lexarni élni tovább az életedet a történetben szereplő emberek letojásával, az idő és a viselkedésed úgyis téged fog igazolni.

2020. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!