Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is elkezdtek újra barátkozn...

Ti is elkezdtek újra barátkozni a régi ismerősökkel?

Figyelt kérdés

Már évek óta külföldön élek, sok régi gimis osztálytársammal, szaktársakkal az egyetemről elkezdtünk újra beszélni. Felkerestek olyan emberek is, akikről nem gondoltam volna, hogy valaha fel fognak. Volt egy régi legjobb barátnőm még általánosból, vele is telefonálunk.

Miért van ez? Gondolom a karanténnal hozható összefüggésbe, de érdekel, hogy mással is így van-e.


2020. ápr. 26. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Már előtte is így volt.
2020. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak azokkal beszélek, akikkel előtte is.
2020. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 1 ismerősömmel kezdtem megint.

Külföldön belül melyik ország?

2020. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is érdekelnek
2020. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3as "Külföldön" és "belül" :D

#4es a legjobb :D

Te nem én vagyok ?


Amúgy ehhez is egy világjárvány kell ?

"Legjobb barátom/barátnőm VOLT"

Vicces, hogy a legjobb és a volt szó egymás mellett vannak... meg egyben sajnálatos is.


Ő nem hív, én sem hívom, nem írok neki, ő sem ír nekem... Istenem.

Elég szánalmas dolog.

Az, hogy valaki a "legjobb barátnak" számít, aztán az undok boltos csajjal is többet beszélünk, mint a bff-el.

Valószínűleg nem volt annyira bff. (Főleg, ha mind a kettő csak "várja a másikat".

Uncsi, és ez a gáz. Nem az, hogy "gáz ha ennyi idő után ráírok" ?!


Szóval a kérdésre válaszolva igen, van ez így. Miért? Mert az emberek szánalmasak, és ez az "ürügyük" (a karantén), mert ugye az kell nekik.

S ha megtalálnak facen, ott csorgatják a nyálukat, mert eddig nem szóltak hozzád, de a mama, papa, szomszéd, munkatársak már uncsik. Csak ezért jutottál az eszükbe.


Miért ? Előtte volt ilyen ? Nem ? Csak a járvány miatt ?

Nem fura ? De ?

Nem az a rossz, vagy a baj, ha rádakad és hozzád szól, hanem az, hogy jobbára...nincs más, téged dobott a gép, leszrt, most lenyal :)

Fincsi, és cuki, tényleg.

Világjárvány kell ehhez, tényleg ?

Hát köszi az ilyet.

2020. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez a normális
2020. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!