Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan zarjak le magamban egy...

Hogyan zarjak le magamban egy reg elmult baratsagot?

Figyelt kérdés
Kb ket es fel sot majdnem harom eve vege a baratsagunknak. Hirtelen lett vege, aztan fel evvel kesobb ujraprobalkoztunk/ujraprobalkoztam, talalkoztunk, de lathatoan nem akarta mar. Egyszer irtam is neki nem valaszolt igy hat termeszetesen bekenhagytam. Egyre tobbszor eszembe jut es minden alkalommal konnyes lesz a szemem. Le kene zarnom valahogy de nem tudom mit lehetne tenni. Meg csak el se tudom mondani neki mert nem akarok megegyszer irni neki ugy hogy legutobb sem irt vissza.
2020. ápr. 26. 19:19
 1/2 loretta 21 válasza:
Figyelj meg utoljara rairhatsz nyugotan hogy neked hianyzik az egyitt toltott ido es hogy nem e akarja ujra kezdeni ha nem valaszolra vagy barmi negativat ir jelez vissza akkor mar ezt letudhatod egy lezaraanak hogy te probalkoztal meg tettel amit tudtal innen mar az o sara
2020. ápr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős...

Hagyd a fenébe.

Komolyan, aki nem volt rád kíváncsi, azt abszolút nem érdekled már. Csak ismételten fájdalmat okozna, mert nem reagálna.


Én már éppen ezért nem is barátkozok, egyszerűen unom már, hogy mindig én kezdeményezzek, én csináljam a programot, a másik meg tojik a fejemre.

Jobb egyedül.

2020. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!