Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék ha csúszik...

Mit tehetnék ha csúszik lefelé és már alig beszél velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki a legjobb barátom már négy éve. Két hete arra lettem figyelmes hogy alig válaszol az üzeneteimre, nem nagyon akar velem beszélni. A digitális oktatásban romlanak a jegyei, tele van hiányos dolgozatokkal/feladatokaal, gyűlnek az egyesei. Az osztályfőnököm megkért hogy beszéljek a fejével, mivel már több tanár is szólt neki és rám hallgat. Evvel csak az a probléma hogy nem válaszol ha írok neki. Gondoltam megkérdezem miért. Mint kiderült semmi baja nincs velem csak belekerült egy új "társaságba" és már nem igazán jut eszébe hogy én létezem + van jobb dolga mint velem beszélni.

Tudom hogy bunkó mód elbánt velem, de nagyon fontos a számomra és két héttel ezelőttig nem telt el úgy nap hogy ne beszéltünk volna.

Mit tudnék tenni? Nagyon aggódom érte.



2020. ápr. 26. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Utálatos választ adok, de nem tudsz mást tenni... Engedd el...
2020. ápr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tehetem. Ő ennél fontosabb nekem. Biztos van valami megoldás.
2020. ápr. 26. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell értened, hogy minden emberi kapcsolatban ketten vagytok, nem úgy működik, hogy csak az lehet, amit te akarsz. Ez a srác nem szeretne már téged, tanulj meg veszíteni, ne hozd magad szánalmas helyzetbe.
2020. ápr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt nem csak erről van szó. Nem az itt a legfontosabb hogy új barátai vannak hanem hogy emiatt pont akkor romlanak rohamosan a jegyei, zuhan a szorgalma amikor felvételizni fogunk. Neki ez most a jövőjébe kerül.
2020. ápr. 27. 00:58
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagy az anyja, szállj már le róla.
2020. ápr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Kényszeres megmentő vagy, úgy tűnik.
2020. ápr. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
engedd el.. en mar sok embert elengedtem, mert sose voltak az igaz barataim...
2020. ápr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Semmit nem tudsz tenni. Majd megtanulod, hogy vannak emberek, akiken akkor sem lehet segíteni, ha a fejedre állsz, ha ők nem akarják.


Én is próbáltam sokszor, aztán feladtam.

2020. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!