Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert viselkedik igy velem a...

Miert viselkedik igy velem a legjobbnak velt barátnőm?

Figyelt kérdés
6 eve a ferjem altal ismertem meg a lanyt,mert a ferjem es a lany apja jó baratsagot apoltak mar vagy 10 eve. Nagyon megbiztam a lanyban, jókat beszélgettünk mindig, sokat jott hozzank, együtt kavezgattunk, filmet neztunk. Szinte ilyen tyukanyo jellegu is volt velem szemben, mindig próbált felviditani a rosszabb napjaimon, de en is őt. O egy erosebb jellem, hozza teszem. Egyszer csak ugy 2 eve lett neki még egy barátnője, aki egyedulallo szintén, mint ő. Egyre jobban kezdett leepiteni engem, mar ott tartunk, hogy nem is keres, csak szulinap, nevnap es karácsonykor írunk egymasnak. Ha ossze is futunk valahol van hogy megorul nekem, kedves, de van hogy vág rám egy pofat es alig köszön. Kérdeztem mar egyszer, hogy erdekelne hogy mi a baja, vetttem e barmit is vele szemben, de azt felelte, hogy csak sok a dolga. De ez nen igaz mert a masik baratnojenel napi szinten ott van. Felek, hogy a titkaimat is kifecsegte már,mert akikről beszeltem nekik anno azok is furcsak velem,viszont o meg joba lett veluk. Nem egy tinedzserrol van szo, 40 eves norol, aki 10 eve egyedül él, baratja nincs az apjaval el egy haztartasban.
2020. ápr. 28. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Leszbikus, és mivel látta, hogy neked nincs olyan ösztönöd, keresett egy másik nőt.
2020. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem 2 dolog lehetséges:az egyik,hogy már nem talált elég "vonzónak" ezt úgy értem,hogy a másik lánnyal jobban eltudott beszélgetni,meg hasonlók.

A másik lehetséges az (bár nemtudom hogy ismertétek-e egymást a másik lánnyal)hogy ő uszította ellened,hogy úgymond ne beszéljen veled.Ha nem ismertétek egymást ezelött,akkor a második opció nem valószínű,de lehetséges.

2020. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A masik lannyal nem igazan volt kontaktom soha. Csak látásból ismertük egymást. Az oke, hogy ignoral engem, szive joga, de miert kell ezert bunkon viselkedni velem?
2020. ápr. 28. 09:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten egyedülállóak, több a közös téma.
2020. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak "titkok", amiket a legjobb barátnőnek sem kell elmondani. Barátság megszakad, barátnő nyelve feloldódik...

Ezen ne bosszantsd fel magad. Maradjon a mostani viszony (vagy az se).

2020. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyire nehezen teszem magam ezen tul.... hatalmas pofon volt ez nekem, mert vakon biztam.
2020. ápr. 28. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Vedd tudomásul, hogy ez van, ez lett. Döntsd el, hogy eztán hogyan viszonyulsz hozzá. Én nem gyűlölném, tartanám az ilyen-olyan kapcsolatot, de a talpát sem nyalnám.
2020. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!