Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szoktatok érdeklődni a...

Ti szoktatok érdeklődni a barátaitok párja felől?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy rákérdeztek-e, hogy amúgy XY hogy van, jól megvannak-e a haveroddal, stb. Nyilván nem erről kell szólnia az egész diskurzusnak, csak hogy futólag érintve van-e a téma, meg szerettek-e róla beszélni.

Mi a barátnőimmel sokat beszélgetünk a párjainkról, érdekel, hogy más mennyire nyitott ebben a témában.



2020. ápr. 28. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem, sőt, néha zavar, ha beszél róla.
2020. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én bnöimet mindig nagyon nagyon érdekli az aktuàlis baràtom. Szoktam amugy beszelni, de irritàlnak ezzel.

Tiszta izgalom nekik pl ha a közelükben lakik, vagy pont ott dolgozik ahol nekik az akàrkijük meg stb

2020. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* de forditva nem nyitottak amugy. Csak engem faggatnak.
2020. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is mindig megbeszéljük a lányokkal a pasi ügyeket. Általában (minden bunkóság nélkül) úgy szoktunk rákérdezni, hogy "na, és XY még megvan?". Utána pedig vagy mesél vagy kérdezősködünk.
2020. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy néha úgy érezzük, mintha valami kiskamaszok lennénk akik most pasiznak először. De tényleg nagyon érdekel minket még minden ilyensmi :D
2020. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hiszen az életük részei.
2020. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!