Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbáljak hatni rá, hogy ne...

Próbáljak hatni rá, hogy ne duzzogjon vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés
Van egy 3 fős baráti társaságom akikkel már ovi óta ismerjük egymást. Az egyikőjük akit most nevezzünk Andrásnak, néhányszor lefeküdt egy csajjal, de egyértelműen csak kihasználta, nem akart semmi komolyat a lánytól aztán lepattintotta. A lány nálam is és a társaság egy másik tagjánál is bepróbálkozott, nevezzük ezt a másik tagot Imrének. Én elhajtottam a lányt azonban Imre lefeküdt vele úgy, hogy eltitkolta András elől. Aztán András most egy másik lánytól megtudta, hogy Imre lefeküdt azzal a korábbi lánnyal és állítása szerint nem is ez az ami zavarja, hanem, hogy Imre ezt eltitkolta előle. Interneten már átbeszéltük ezt a dolgot a srácokkal, Imre bocsánatot is kért többször is de úgy érzem, hogy Andrást ez nem hatotta meg mivel még arra sem reagál amiket én írok, holott én egyáltalán nem vagyok hibás ebben az ügyben. Megjegyzem, hogy Imre kb. fél éve feküdt le a csajjal és ő is lepattintotta elég hamar. Nekem nagyon nem jó ez a feszült helyzet ezért szeretnék minél hamarabb békét teremteni, szerintem nem olyan nagy dolog ez, hisz nem egy exbarátnőről van szó. A kérdés, hogy próbáljam Andrást jobb belátásra bírni vagy hagyjam lenyugodni? 22 évesek vagyunk és sokáig együtt is laktunk hárman.
2020. ápr. 29. 12:30
 1/1 anonim válasza:
Szerintem hagyd rájuk, elvégre akármennyire is zavar, az ő dolguk. :)
2020. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!