Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kisebb baráti társasággal...

Kisebb baráti társasággal ahol kevés lány van ti hogy tartanatok meg a szülinapotokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen formában, mert a buli szinte kizart. Illetve olyan embereket akivel régóta ismeritek egymást (barátjának tart), de te viszont nem élvezed a társaságát meghivnatok?

Kisebb társaság alatt 15 személyt ertek(5 lány), de lehet hogy nem mindenki tud eljonni.


2020. ápr. 30. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a mai napig azt mondom tök mindegy hányan vannak a szűlinapodon,nem a létszám a lényeg hanem az hogy azokkal legyél akiket szeretsz és ők is szeretnek.


Nekem tavaj csak 8-an űnnepeltűk meg a szűlinapom,ha százan lettűnk volna sem lett volna akkora jó hangulat mindt akkor.

2020. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sehogy. :D

Olyanokkal főleg nem, akikkel nem szeretek együtt lenni.

2020. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én olyat nem hívnék meg, akinek nem élvezem a társaságát.

Milyen opciók vannak? A buli alatt mit értesz? Nem akartok elmenni szórakozóhelyre? Vagy maga a zene és a tánc kizárt?

Lehettek otthon, ha elfértek. Lehet készülni sütikkel, italokkal, jópofa díszekkel, hogy meg legyen a hangulat. Csinálhattok valamit, amit szerettek. Pl. valamilyen társasjáték. De neten is vannak jópofa játékok pohárral és pingpong labdával.

Nem tudom, mikor lesz aktuális. De ha még nem mostanában, akkor valahol, egy étteremben, bárban bérelhettek (sokszor csak le kell foglalni, nem kell érte külön fizetni) egy termet, elkülönített részt és akkor ott vagytok.

De azért jó lenne tudni, hogy kb. mit szeretnétek csinálni.

Akár valamilyen programra is elmehettek együtt, pl. gokart.

2020. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még van bőven időm, az ismerőseim körében az a megszokott hogy bulit tartanak sok személlyel, én viszont valami mást szeretnék, pont azért mert olyan embereket nem akarok hívni akikkel nem érezném jól magam. Nincs ötletem ezért fordultam hozzátok :)
2020. ápr. 30. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Mik a lehetőségek? Pl. anyagilag? Hány évesek vagytok? Ha felnőttek, akkor lehet borkóstoló. Ha gyerekek, akkor kalandpark.
2020. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18. szülinapom lesz, anyagiakkal nincs baj
2020. máj. 1. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:
nézd, szerintem ne izgulj azon, hogy körülötted ki hány fős bulit tart... legjobb barátnőm szülinapján voltunk vagy huszan, az enyémre csak azt kértem, hogy találkozunk hárman (vele meg a másik legjobb barátnőmmel). neki a sok ember okoz örömet, én kimenekülnék a világból, ha húsz ember foglalkozna a ténnyel hogy szülinapom van, de ha nekem is jó így meg neki is, akkor mit problémázzak rajta?
2020. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
étel, ital legyen, ez a lényeg. nekem pont elég, ha beszélgetünk, eszünk.
2020. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!