Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi barátok, ti is szoktatok...

Férfi barátok, ti is szoktatok egymás között "lelkizni"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, a férfi barátok is beszélnek-e egymás között az őszinte érzelmeikről, mondjuk szerelmi bánat, munkahely miatti csalódottság, tanácstalanság... és ezt anélkül, hogy elviccelnék a dolgot?


Mert én a környezetemben csupa olyan baráti kapcsolatot látok férfiak között, hogy ugratják egymást, viccelődnek mindenen, komolyabb témáknál is.


Persze akkor nem látom őket, amikor kettesben van két férfi barát, azért ők is szoktak komolyan beszélgetni, "lelkizni", akár sírni is egymás előtt?


2020. ápr. 30. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon. De ahhoz tényleg egy nagyon olyan barát kell. Nem elég, , hogy csak simán jóban vannak.
2020. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sirás talán túlzás, de a többi miért ne? van valami bajod, miért nem mondhatod el valaki közelinek?
2020. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. Fiú-lány barátságnál szokott lenni inkább. A fiúk nehezebben adják ki magukból ami bennük van, a lányok sokkal hamarabb megnyílnak.
2020. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Munkahely miatti csalodottsag es szerelmi banat nalam ket kulon kategoria. Amig nem parkapcsolati problemarol van szo, addig nem okoz nehezseget megnyilnom masoknak. Utobbirol meg ertelemszeruen nem beszelek.
2020. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem túl sokat és általában iszunk alkoholt is olyankor.
2020. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez régen nálam is egy visszatérő probléma volt a régi baráti körömnél. Szerettem (és szeretek) is velük hülyülni, de egy idő után zavarni kezdett, hogy amikor egy komoly témát próbáltam bedobni a közös beszélgetésekbe, akkor sosem voltak túl együttműködőek. Ahogy te is írod, általában hamar elhülyéskedték, vagy csak szimplán nem nagyon volt semmi használható véleményük a témáról.

Így amikor a gimi után továbbtanultam és az új helyen szert tettem pár új barátra, akikkel sokkal élvezetesebben és őszintébben ment a kommunikáció, sokáig fontolgattam, hogy megszakítom a kapcsolatot a régi ismerősökkel. Úgy éreztem, hogy már inkább fárasztott a velük töltött idő, mintsem feltöltött volna.

Szerencsére aztán sikerült átvészelnem ezt az időszakot, és azóta a közös beszélgetéseink minősége is sokat fejlődött.


26/F

2020. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!