Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jól döntöttem?

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm. Itt kihangsúlyoznám a ,,volt" szót, ugyanis ma elmondtam neki, hogy nem szeretnék többet a legjobb barátja lenni. És, hogy miért?

Soha nem voltunk nagyon jóban, ő nem is nagyon próbált bízni bennem. Inkább csak olyan haver szinten voltunk, hülyültünk, eleinte beszélgettünk Messenger-hívásban, de soha nem tudnám a ,,bff-ek" jelzőt magunkra aggatni.

Nem virtuálisan akartam ezt közölni, csak a vírus miatt máshogy nem tudtam volna vele tudatni. Többször is kértem bocsánatot, hogy ne haragudjon rám, de lehet (sőt, biztos), hogy eléggé mérges rám..


Szerintetek jól döntöttem?

Válaszaitokat érdeklődve várom. :)



2020. ápr. 30. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából ha " idő töltésre" se tudod elviselni akkor így volt a helyes.
2020. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy kapcsolatra nem kell feltetlen neveket aggatni, es felesleges "baratsagoka" igy megszakitani, mert siman el is lehet egy idore tavolodni... de mivel meg gondolom fiatal vagy majd ezt te is megtapasztalod.

Valoszinuleg nem vesztettel semmit, de feleslegesen nem csinalunk haragosokat.

2020. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attól függ. Ha már régóta így érzed és nem tudod elviselni, nem tudsz bízni benne és nem érzed jól magad a társaságában akkor teljes mértékben érthető, de ha ez hirtelen jött dolog akkor nem biztos, hogy ez egy jó ötlet volt, de a kérdésedből azt veszem észre, hogy egy ideje már így éreztedérezted.
2020. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek semmi értelme nem volt. Az írod "legjobb barátnőm", lejjebb már azt taglalod, hogy valójában sosem volt a "legjobb", inkább "haver". Látod az ellentmondást? Fölösleges volt leépíteni egy haveri kapcsolatot, csak azért, mert nem mondhattad rá, hogy "legjobb". Az élet nem csak "legjobbakból" áll, de ha annyira akarsz, kereshettél volna mellette is legjobbat, őt ezért még nem kellett volna elküldeni.


Szerintem jogosan sértődött meg, mivel valószínűleg ő se igazán érti ezt, ahogy amúgy nekem is nehéz megfognom a keszekusza problémád.

2020. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!