Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a barátomnak van...

Szerintetek a barátomnak van igaza?

Figyelt kérdés
5 napja nem írok senkivel csak az egyik barátommal. Egyszerűen csak szar kedvem van és nem szeretném másnak elmondani. Na meg kedvem se volt senkihez. Csak tanultam és nem foglalkoztam senkivel. Kiveve egy baratommal. Mondtam is neki hogy csak vele írok és most egyáltalan nincs kedvem írni másokkal. Majd benyögi a barátom ma, hogy egy közös haverunk írt neki hogy velem mizu van mert nem írok senkinek. . Megkerdezte tőle azt is hogy én írok e vele. A baratom elmondta hogy igen ír velem. A közös barátom pedig felháborodott amiért neki nem írtam. Szerintetek jogosan árulta el a barátom? Én csak nyugisan akartam tanulni és nem voltam kivancsi senkire. Nyilvan akartam irni majd nekik hogy bocs itt vagyok csak tanultam. De most mar nem tudom. Mivel abban a tudatban hogy igen tanultam de az egyik baratomnak vissza tudtam írni.
2020. máj. 1. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg az igazat szerintem,ha igaz barát túl lendül rajta.
2020. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miert kellett volna ezt titkolni?

Hozzà tehette volna hogy igen vele irkalsz ugyan de tanulsz vagy stb es elvagy most igy

2020. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-essel ertek egyet. A felhaborodott baratodat tedd helyre, hogy tanultal, esetleg nem volt jo kedved es max xy-al dumcsiztal. A sertodest meg hagyja... ha barat.

Jesszum ez hanyadik osztaly amugy?

2020. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez dedós
2020. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne mondta volna el azt ami igaz?
2020. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert nem szerettem volna hogy a haverom kevesebbnek érezze magát azért mert vele nem osztottam meg a problémám
2020. máj. 1. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
nem értem haverodnak mi baja van, én legjobb barátnőm is eltűnik néha, ha nagyon nem érhető el, én is pasijánál szoktam érdeklődni hogy minden rendben van-e a krónikus társaságundort leszámítva...
2020. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!