Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megtudjuk valahogy...

Szerintetek megtudjuk valahogy oldani?

Figyelt kérdés
Lett egy internetes barátnőm, Ő pár évvel idősebb nálam. Kedvelem őt,mert segít nekem lelkileg rendbe jönni. Sokat beszélgetünk és tök jóba lettünk,de szeretnénk találkozni is élőbe. Pest mellett lakik,én meg Miskolcon. Neki családja van, én még anyámmal lakok, aki nem szereti ha valakit áthívok magamhoz. Sajnos elköltözni nem tudok még egyenlőre, nincs annyi pénzem. Szerintetek hogyan lehet megoldani a találkozást? 21L
2020. máj. 1. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez leszbi téma? Csak kérdezem.
2020. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez gyanus... mi a no hattere? Segit embereken? Vagy csak neked akar? En 21-evesen biztos hogy gyanakodtam volna...
2020. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj hozzá te, persze majd ha feloldják a korlátozásokat Pest megyében is, mert addig ő nem hagyhatja el az otthonát, meg neked se ajánlott bemenni a fertő közepébe.
2020. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!