Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 6 év után lehet egy barátság...

6 év után lehet egy barátság ugyanolyan?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt vesztem össze az egyik legjobb barátommal. Utólag ahogy idősödtem jöttem rá, hogy picit túlreagáltam a dolgokat. Sajnos az ügy lezáratlan maradt. Megszakítottam vele minden kapcsolatot, és ő akkor elég szomorúnak tűnt, majd ez a szomorúsága átment gúnyos flegmaságba, fiú létére se köszönés se semmi. A mi kapcsolatunk azóta "postagalambokon" alapult, megtudtam a haveroktól, hogy szokott rólam infókat kérdezni, néha felemleget. 1 napja a boltban is végig nézett engem. Habár nem keresett sehol (ez lehet a face-es törlés miatt volt), nagyon feltűnően szokott nézni. A nézésekből és a jól informáltságából gondolom h lehet érdekelhetem még. Szerintetek jó ötlet így 6 év után ráírni? Ha megbeszeljük a dolgokat valaha esélyes hogy a baráságunk már nem lesz a régi?



20/L


2020. máj. 3. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátok még lehettek, de szerintem már semmi nem lesz olyan mint régen
2020. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem. Én 10 évig folyamatosan működő barátságon vagyok túl. Amikor 14 éves volt (én már akkor 19 voltam) még nagyon kedves volt, sokat jártunk moziba (pont most megy az egyik film a tévében amit annak idején még vele láttam moziban), vidámparkba, meg egyéb programokra. Aztán ez idővel folyamatosan ritkult, 9 évnél már csak 3-4 havonta találkoztunk. Végül én vetettem véget, mert a párommal bunkó volt folyamatosan, amit nem néztem volna ki belőle.
2020. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod ki is a legjobb barátod sajnos

Nekem egy legjobb lány barátom volt nagyon sokáig ,akinek mindent elmondtam, de szó szerint mindent, és ő is nekem, lett egy barárja (ugy értve fiuja) és egyik napról a másikra a facebookról is törölt, ennyit a nagy barátságokról

2020. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilvan okkal valtak el utjaitok. Ha kell, (vagyis ereztek ingert) ugyis talalkoztok, baratkoztok. De ez a 6 ev akkor is kimaradt. Nekem nincs tapasztalatom ilyesmiben mert kozeli barataimra nem tudok igazabol 1 percnel se tovabb haragudni, igy fingom sincs milyen lenne 6 evig nem beszelni, de az biztos hogy igencsak meglazulna minden...
2020. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan nem, de ez nem zárja ki, hogy kevésbé lesz minőségi kapcsolat. Csak más minőségű lesz.
2020. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!