Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek attól hogyegyedül...

Félek attól hogyegyedül maradok. Nem lesznek barátaim, el hagynak, félek a maganytol. Ilyenkor mit szoktatok csinalni? 16/l

Figyelt kérdés

Most 2 legjobb barátom van de sajna egyikkel se tudok most talizni a koronavírus miatt.

Rajta kívül még van 1-2 barátom de az csak olyan hoyg hülyeség mehet velük semmi több bizalmas dolgot nem mondok nekik.

Szóval én 2 csoportra bontom a barátaimat lehet most ez szar gondolkodás gondoljátok, mert vannak akik nem tesznek különbséget a barátok között de én igen. Azért mert már csalódtam legjobb baratban, és azt az érzést senkinek se kívánom. Szoktak mondani nehezek ezek az emberi kapcsolatok.

Most egy barátommal tudok talizni az ilyen kialakul helyzetben csak mert a másik 2 legjobb barátom másik városban laknak. De ebbe a barátom a nem bízok meg mert pletykás bármit képes visszamondani a legjobb barátomnak és a tesója k. Az egész egy ördögi kör, az egyik legjobb barátom mondta hoyg inkább maradjak otthon minhoyg vele legyek mert tudja milyen ember. De amuyg jól el lehet vele hülyülni.

De legjobb barátomal meg egyszerűen nem lehet mostanában beszélni ő egy befelé fordulós típus, a karanten nyomás miatt(ő az aki mondta hogy nem baratkozzak ezzel a barátommal) leirtam hogy szeret meg minden de most nincs kedve beszélni stb, küldtem neki egy képet hogy mennyire jó barát de nem is reagált rá semmit, teljesen kétségbe vagyok és Nagyon lelkis tius vagyok



2020. máj. 3. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Jajj Istenem! Mindenki a karanténra fogja a barát elvesztéseket,de nem!


Eddig se voltak a barátaid csak most van mivel takarózniuk.

2020. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek a félelmek teljesen normálisak a te korodban. Semmiképp se ijedj meg emiatt!


Sajnos a fiatalkori barátságok ritkán élik túl a sulit. Számolni kell azzal bizony, hogy lesz olyan időszak, amikor már nem lesz egy elérhető barátod sem.

De ez normális tényleg. Ez az élet rendje 🙂

Akivel jóban kell lenned, akivel összeilletek, akivel barátoknak kell lennetek, azokkal azok lesztek. Ha meg épp lemorzsolódottmindenki, akkor meg lesz időd magadra, hobbikra, sportra.


A legnagyobb ilyen lemorzsolódás amúgy a pasizás miatt van. Egyszerűen az emberek ha beszerelmesednek, akkor elfelejtik, hogy voltak barátaik...

Tehát ezekre készülhetsz bátran. Csak nem kell félni tőle, mert normális dolog, mindenkivel megesik. Akivel meg összeilletek igazán, azokkal nem fog elszakítani semmi.

2020. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mit szoktatok csinalni? 16/l

Mondjuk nem agyalok ilyen f**zsagokon.

2020. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha emiatt megszűnik a barátság, akkor nem voltatok barátok. Ha úgy néz ki hogy megszűnik, keress újakat.
2020. máj. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akiket felsoroltál, ők nem igazi barátok, nem is lehettek soha azok.

Az a baj, hogy nagyon rágörcsölsz erre a "mi lesz, ha egyedül maradok" dologra.

Tudom, hogy rossz egyedül lenni, és nagyon fájó dolog csalódni egy " barátban", de nem szabad, hogy az ezektől való félelem felemésszen. Hidd el, lesznek igaz barátaid, csak legyél önmagad, és legyél nyitott az új dolgokra. Idővel rendeződnek majd a dolgok! 🙂

2020. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bázis1980 válasza:
Szia. Semmiképen se félj! ;-) az életben mindíg lesznek emberek akiket közelebb érzel majd magadhoz, mint a többieket. Tudd meg, hogy a barátaid azok mind-mind, kivétel nélkül ajándékok a Te számodra az életedben. Fel a fejjel. Majd meglátod! ;-) bízz a jövődben, hogy jó lesz!!!
2020. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!