Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baratnom az 'exemmel' van...

A baratnom az 'exemmel' van egyutt, de nem tud rola?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel kb 3 honapig baratsag extrakkal kapcsolatban voltunk. Egy buliban osszeismerkedett egyik nagyon jo baratnommel es elkezdtek beszelgetni. Amiutan ok megismerkedtek megszunt kozottunk minden testi kapcsolat, meg beszeltunk egymassal ,de csak mint baratok. Osszejottek es most egy part alkotnak, viszont a baratnom nem tud arrol hogy regebben mi "egyutt" voltunk. Ha elmondom felek hogy megharagszik vagy megszakad kozottunk a baratsag. Ti mit tennetek ilyen helyzetben??? en 23 eves lany vagyok (mint a baratnom) a csavo meg 25 eves

2020. máj. 4. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát szar helyzet. Talán a legjobb az ha még az elején mondod el, mintsem hogy utólag derüljön ki.
2020. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mar beszelnek kb 3 honapja, de csak 2 hete vannak egyutt...ha ez szamit.
2020. máj. 4. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Végül is nem voltatok egy pár
2020. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt soha kozottunk semmi komoly.Csak szex, de kapcsolat nelkul.Attol felek legjobban, hogy ha elmondom ugy fog lejonni az egesz hogy feltekeny vagyok es szet akarom oket szakitani.Errol persze szo sincs, en orulok nekik. Nincsenek erzelmeim a srac irant.
2020. máj. 4. 20:34
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ne mondd meg, elvileg nem volt semmi megcsalasi dolog a tortenetben, igy felesleges feszegetni.
2020. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát akkor mondd el neki hogy mi a helyzet és hogy nincs semmi rossz szándékod csak azt akarod hogy tudja mert nem akarsz előtte titkolózni. Vagy pedig beszéld meg a sráccal hogy a kapcsolatuk érdekében egyikőtök sem beszél a barátnődnek erről az egészről és akkor nincs probléma
2020. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem volt megcsalas, mar ahogy elkezdtek beszelgetni veget ert kozottunk mindennek. Ahogy mar irtam, meg beszelgettunk parszor, de akkor is csak artalmatlan dolgokrol.
2020. máj. 4. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek mondanád el? Nem csalt senki senkit, elmondásod szerint nem zavar a helyzet, akkor minek!?
2020. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te még azelőtt voltál neki, hogy ők összejöttek, nem? Akkor nem vagy hibás semmiben.

Nekem anno a legjobb barátnőm jött össze az exemmel, akivel előtte másfél évig jártunk, és részemről akkor elég nagy volt a szerelem. Mi már szakítottunk, amikor ők összejöttek, de a barátnőm nem mondta el nekem. Sőt, amikor konkrétan rákérdeztem, hogy tudja-e, kivel van most a srác, szembehazudott, hogy fogalma sincs... (pedig vele volt).

Utólag azt mondta, nem akart engem megbántani ezzel, ezért nem mondta el. Pedig valójában pont a hazugsággal bántott meg, hiszen én már nem voltam együtt a sráccal (és én szakítottam amúgy), az nem érdekelt, hogy újra csajozik, nekem is volt már más... viszont a hazugság, az nagyon rosszul esett.

Szóval az őszintétlenség szerintem rosszabb, mint egy olyan fiú, aki mindkettőtöknek megvolt, persze csak ha nem egyszerre...

2020. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Én leülnék vele komolyan megbeszélni.

Mert ha komolyan akarja a kapcsolatot a sráccal, akkor tudnia kell, hogy együtt voltatok. Ez az infó kell neki mind a ti barátságotok, mind a párkapcsolata folytatásához.


Minél előbb!


Mert az nem kérdés, hogy ki fog derülni valamikor. És akkor inkább előbb, mint utóbb. Mert ha ez fáj valakinek, akkor inkább még akkor fájjon, amikor nincsenek erős érzelmek.


Csak ez után terelődhetnek valós mederbe hármótok egymáshoz fűződő kapcsolatai.

2020. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!