Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy haveromnak teljesen véget...

Egy haveromnak teljesen véget szeretnék venni egy barátságnak. Mit írjak neki, hogyan fogalmazzam meg neki?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én amikor ilyen esetekbe voltam, sose tudtam egyiknek sem a szemébe mondani. Egyszerűen sose irtam neki, válaszoltam amikor ő irt de ennyi. Jeleit adtam szimplán hogy részemről ennyi. Aztán egy idő után már meg elégelte s nem keresett többet. Persze volt olyan is hogy hiszti volt belőle, leültünk, veszekedtünk egy nagyot hogy mi miért volt, megegyeztünk hogy nem maradunk rosszban s nincs harag, de ezután csak nem kerestem és azzal volt vége.
2020. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szimplán nem keresem a társaságát azoknak akikkel nem akarok beszélni. Ha ír visszaírok, de ennyi.
2020. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. :)
2020. máj. 6. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is csak annyi ilyenkor a helyzet, hogy nem keresem az illetőt. Leszokott esni. Pár hónapja egy húdejó barátom elég gáz dolgot csinált velem szemben. Utána pár nappal rám írt. 1 szavas válaszokat adtam és azóta nem is beszéltünk. Levágta, hogy mi a helyzet, én pedig nem akarok rá időt pazarolni.
2020. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!