Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Szerintetek egy meleg...

Lányok! Szerintetek egy meleg fiú barát milyen?

Figyelt kérdés

Egy kalapba veszitek a barátnőitekkel, nincs különbség?

Mivel meleg, nem is barátkoznátok vele?

Esetleg pont kiemelt figyelemben részesítenétek, mert úgy gondoljátok, hogy máshogy látja a dolgokat, mint egy nő, és ezért örültök/örülnétek, hogy van/lenne egy meleg barátotok?



2020. máj. 6. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Van meleg barátom, és nem értem miért tartják sokan olyan nagy dolognak.


"Egy kalapba veszitek a barátnőitekkel, nincs különbség?"

A barátnőimet se veszem egy kalap alá.


"Mivel meleg, nem is barátkoznátok vele?"

Miért érdekelne, hogy kivel fekszik le? Semmi közöm hozzá, pláne, hogy még a srácokban is más az ízlésünk.


"Esetleg pont kiemelt figyelemben részesítenétek, mert úgy gondoljátok, hogy máshogy látja a dolgokat, mint egy nő"

Miért részesíteném bármiben? Természetesen meghallgatom a véleményét, ugyanúgy, ahogy a barátnőim és hetero fiúbarátaim véleményét is.


"és ezért örültök/örülnétek, hogy van/lenne egy meleg barátotok?"

Mivel nagyon jó barátom, ezért örülök, hogy van nekem, de ennek semmi köze ahhoz, hogy meleg. Felőlem hetero és aszexuális is lehetne, nem ez alapján ítélem meg az embereket.

2020. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Egy meleg haverom volt, sosem gondoltam rá melegként. Egy jófej srác volt, ennyi. Nem adott hozzá semmi pluszt, nem dumáltam vele csajos dolgokról csak mert meleg.

Bármilyen fura az emberek életében nem állandó téma a másik nemi élete. Neki is volt, nekem is volt, nem dumáltam vele róla.

2020. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Félreértetik.


Úgy értem, hogy:

1. kérdés. Jelent-e valami különbséget az, hogy férfi.

2. kérdés. Ha homofób vagy, nyilván nem barátkozol egy meleggel. (Szóval ez a kérdés nem azokra vonatkozik, akik elfogadóak.)

3. kérdés. Azért tettem ezt fel, mert vannak olyan lányok, akik kimondottan ujjonganak, ha megismerhetnek egy meleg pasit, tehát itt jön képbe a 3. kategória.

2020. máj. 6. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs külömbség azért mert más van a lába között nem kell vele másképp beszélni/viselkedni!!!!!!!!!!
2020. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ez a sráctól függ,hogy hogyan bánnok vele.Van olyan hetero srác is akivel lehet akár ruhákról is beszélgetni,de van akit nem érdekel.Ugyan az a melegeknél.Nem vagyok homofób.Semleges igazából.
2020. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Örülnék, ha lenne ízig vérig meleg barátom, aki fiú, és nem látná bennem a punc!t ... Szerintem érdekes lehet, hogyan él meg dolgokat, biztos empatikusabb a hetero fiúknál. Meg más szemmel nézi az egészet, a világot szerintem egy nem heteró ember.
2020. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha homofób vagy, nyilván nem barátkozol egy meleggel. (Szóval ez a kérdés nem azokra vonatkozik, akik elfogadóak.)"


Nem tudom igazából,hogy melyik kategória vagyok,mert alapból nincs velük bajom,viszont próbáltam eggyel ismerkedni és valahogy annyira nem találtam vele a közös hangot. Ő kifejezetten a melegségére akarta felépíteni a barátságot,mindent aszerint ítélt meg és mindig arra volt kihegyezve a beszélgetés. Az a helyzet,hogy ha lenne egy barátom,aki mellesleg meleg,azzal semmi gáz nem lenne,de nem akarom,hogy ez egy állandó,központi téma legyen.

2020. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is örülnek ha lenne meleg barátom
2020. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!