Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van egy barátod, barátnőd,...

Ha van egy barátod, barátnőd, aki az utóbbi hónapokban nem hív, nem keres, ha keresed, akkor szűkszavúan ír pár szót vagy lerakja hamar a telefont, megkérdeznéd, hogy van-e valami gond?

Figyelt kérdés
Nem a járvány miatt van ez, már majdnem 1 éve ilyen. Jól van, a gyerekek egy osztályba járnak, be szokott ő is néha fia mellé ülni ha digitális óra van, ha a gyerekek a délutáni játszás idejében beszélnek egymással, hallani, hogy jól van, jól vannak ( nem beteg vagy hasonló).
2020. máj. 7. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetsen. Már az első nem természetes és megszokott reakciója után. Odafigyelek rá és rákérdezek.
2020. máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En feltételezném csak hogy egy rakàs nyavaja lehet neki is a nyakàban. Es kiszaladna màr a vilagbol es nincs energiaja bajcsevegni a semmiröl is
2020. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit biztosan kérdeznék, hogy van-e valami probléma velünk? Ha elmondja, megoldjuk, ha meg tudjuk. Ha nem, talán később rátérnék még egyszer, de nem erőltetem, ha valaki valamit nem akar elmondani, kár erőszakoskodni vele. Aztán idővel nem nyomulnék, nem akarnék a terhére lenni, ha így döntött, akkor ezt tiszteletbe tartom.
2020. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagynám a francba. Tudom, tapasztaltam. Van ilyen ismerősüm, korábban barátok voltunk, de az utóbbi két évben (még a vírus előtt) mindig lerázott. Ha így jó neki, én nem erőltetem.
2020. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!