Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj? Vagy másnak...

Velem van a baj? Vagy másnak sincsenek igaz barátai?

Figyelt kérdés

Eddig életem során 2 igaz barátnőm volt de ma már egyik se a barátnőm. Az egyik hátba szúrt, megalazot, kibeszelt, szánalmasnak hívott amikor azt gondolta hogy rá mozdultam az exere. Pedig nem, csak szimplán beszélgettem vele, nem volt semmi hátsó szandekom. Azóta persze beszéltünk de már nem olyan mint elotte majd szépen lassan nem kerestük egymást. Ma meg már szinte nem is beszelunk.

A másik legjobb volt barátnőmmel egyszerűen eltavolodtunk egymástól.

Aztán van még 1-2 lány akivel jóba vagyok de az egyik csak akkor keres meg ha valami pasi gondja van és én kedvességbol egyszer meghalgattam azota én vagyok a lelki szemetes ladaja. De a legjobb barátnői közé be nem venne, csak akkor vagyok jó épp kikell beszélni egy pasit.

A másik meg még nagyon friss mindketten szeretünk bulizni aztán elmegyunk néha bulizni de ha küldök neki egy képet hoyg én ezt megakarom csinálni és mi lenne ha együtt csinálnánk akkor meg ez a, csináld én szenvedek ilyennel.

Lassan már csak magamra számíthatok. Miért van ez?



2020. máj. 9. 23:16
 1/9 A kérdező kommentje:

Tudom sok ilyen kérdés van fent a Gyk-n.

Azt meg elfelejtettem hozzá írni hogy tesóm nincsenek, kicsikét sokat voltam egyedül mert a szüleim dolgoztak csoda hoyg nem ért valami baleset otthon.

És lehet ez a baj, ilyen fura lennék vagy nem tudom.

2020. máj. 9. 23:22
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlen van baj veled, de igenis a személyiséged része, hogy nem tudtal barátokat szerezni, meg szerencse kérdése is, hogy milyen emberekkel találkozol. Ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül.
2020. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Kamasz koromban velem is hasonló volt, egy barátom van aki azóta is a legjobb barátom, a többiekkel megszakadt a kapcsolat. Most 2 barátom van akikkel szinte napi szinten dumálok, még hárman akikkel a neten ritkán dumálok, de amikor találkozunk bármiről lehet, olyan, mintha pár napja váltunk volna el.
2020. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Pont ilyen jellegű kérdést írtam ki én is a napokban. Velem is hasonló a helyzet, nem érzek magam mellett igaz barátokat. Csak 17 vagyok(fiú), de ha van kedved beszélgetni, akkor írhatsz nyugodtan. :)
2020. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egyszerűen túl normális vagy, vagy nem nyújtasz sokat a barátságban.

Azt látom a környezetemben, hogy aki nem nyalizós, nem érdekember, nem jópofizós, annak kevés barátja van. Olyan, mintha aki nem játszmázna, az nem kéne a legtöbb embernek barátnak.

2020. máj. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemhogy igaz még hamis barátaim sincsenek.
2020. máj. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mai világban valahogy nem olyan egyszerű igaz barátot szerezni, aki tényleg tűzbe tenné érted a kezét is. Mindenkinek csak a saját kis életével van elfoglalva.
2020. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasis ügyeknél nem akkor utál meg valaki ha rámozdulsz pl az exére, még az se kell hozzá hogy megismerd, hanem inkább ha ő elismerően nyilatkozik rólad. Még ha van párod közben akkor is. Pl "de jó csaj a barátnőd vagy de rendes, vagy kedves, vagy jó a haja". Kész annyi. Sokszor átéltem. Közelébe se megyek már ilyen komplexusos csajok pasijainak, nekem ez nem hiányzik. Mondjuk a gond az hogy netes profil alapján is működik... Aztán az ember filózhat mi baja a csajnak, és hónapok-évek múlva derül ki.
2020. máj. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alá tudom támasztani az előbbi hozzá szólásokat. Egyszerűen túl normális vagy. Ami nem negatív hanem nagyon is pozitív. Sokan nem érik el ezt a szintet az életben, szóval tudd hogy szerencsés vagy :) szerencsés... végülis magadnak köszönheted ami nem szerencse :D Nekem sincsenek igazi barátaim, bár nincs is szükségem rájuk, ha ennyire alacsony szinten állnak.


Egyszer találkoztam egy lánnyal aki ugyan azon a szinten volt mint én. Szrelmesek lettünk egymásba, aztán megijedtük a helyzettől és azóta sem beszéltünk egymással. Talán itt találhatsz magadnak valakit, de személyesen soha nem láttam olyat mint én, vagy Te :)

2020. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!