Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert ilyenek a lanyok?

Miert ilyenek a lanyok?

Figyelt kérdés

Ugy gondolom sokka nehezebben baratkoznak mert mindenkinel van ugymond egy olyan eloitelet h ,, biztos flegma “k****” es nem baratsagos.

Pedig igazabol ha mar szoba elegyednek kiderul mindig h normalis ugyanugy o is.


Ez ugy megneheziti a baratkozast szerintem.. pedig jolenne tobb lany barat.


(20/L)



2020. máj. 11. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem lánOs probléma, hanem társadalmi. A magyarok félnek egymástól, előítéletesek.
2020. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem se nemtől függ. Belőlem pl a tömérdek rossz tapasztalat vált ki bizalmatlanságot és előítéletet,de akaratlanul,nem tudom irányítani. Viszont volt egy fiú barátom,aki ugyanilyen volt,ez nem csak lányoknál van így.
2020. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja nem tudom, en ugy latom h a fiuknal azert konnyebb es eleg pl egy talalkozas ahol jol elvannak h utana mondjuk egy ev mulva is koszonjenek egymasnak de a lnyok inkabb “nem veszik eszre egymast”.
2020. máj. 11. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindenkivel barátkozok azzal is aki első ránézésre nem túl szimpatikus mert attól még lehet jó ember. De olyan is sokszor volt hogy valakinek én nem voltam szimpatikus és folyamat bunkozott. Sok az előítéletes ember:(
2020. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk közvetlenebbek és szeretnek haverkodni, hülyülni.
2020. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányokkal azért nehéz, mert nő nőnek a farkasa. Sokszor a baráti kapcsolatban is rivalizálnak, hogy mit tudom én, aznap ki szemezett több fiúval, kinek csinosabb az alakja, kinek van több ruhája... Idegenként is vetélytársakként méregetik egymást. Pl. ha szép vagy, azért nem barátkoznak veled, mert "eleszed" előlük a flörtöket, te kapsz több bókot. Ha meg csúnyább vagy, vagy nem követed az épp aktuális divatot, akkor "nem égetik" magukat veled.
2020. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!