Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinte tek is lenyűgöző...

Szerinte tek is lenyűgöző Hannibal És Will kapcsolata a sorozatban?

Figyelt kérdés

Annyira erős, érzelmes, olyan mélyen lelki társak, hogy szinte két testben egy lélek, nem? Annyira szívszorító minden pillanat, amikor együtt vannak, egymásra néznek és tudják mire gondol a másik, ahw .. 💙

Nektek nem kéne egy ilyen barát, egy ilyen kapcsolat?



2020. máj. 12. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Egy pszichotikus és egy pszichopata, az őzike meg a kannibál.

Köszi én megvagyok.

2020. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én most nem arra gondoltam:/

Hanem, hogy teljesen belelátnak egymás fejébe, teljesen megértik a másikat. Will a tiszta empátiája miatt, Hannibal meg mert pszichopata, ezért átérzi, hogy ő min megy keresztül stb.

A lényeg hogy nagyon erősen mélyen kapcsolódnak egymáshoz lelkiekben. Én örülnék egy ilyen embernek az életemben, akivel szinte beszéd nélkül is ismerjük egymást, nincsenek titkok stb.

2020. máj. 13. 09:49
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
De ilyen nincsen. Kivéve ha beveszel LSD-t, vagy meditálsz, akkor szoktak ilyen egységélményeket átélni, meg belelátni egymás fejébe, átérezni a másikat. Normális tudatállapotban nincs ilyen. Én nem láttam ezt a sorozatot, de lehet h majd megnézem. Nagyon hosszú? Utálom amikor egy sorozatot elhúznak 20 évig. Mindig elbsszák...
2020. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk részegen én is éreztem már hasonlót, de józanul, még a leg jobb barátommal sem tudok annyira egy hullámhosszon lenni mint beállva. Olyankor simán folytatjuk egymás gondolatait, meg egy csomó mindenre rájövünk stbstb
2020. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak 3 évad, egyenként 13 epizód. Én még egy 4.-et vártam belőle, de nem fog összejönni.
2020. máj. 17. 06:47
 6/14 anonim válasza:
100%
A legszebb szerelem, amit valaha vászonra vittek szerintem (ugyanis nem barátok, hanem szerelmesek), és 2015 óta egy filmes románc sem tudott úgy lekötni és ámulatba ejteni, mint az övék, erre most jöttem rá, ahogy újra néztem. Szóval kb egyet értek veled, és várom a csodát, vagyis a 4. évadot.
2020. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy sem lesz 😢😢😢😢😢😢
2020. jún. 26. 17:29
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Ebbe hogy lehet mély értelmeket belelátni?

Izé... Most komolyan megzavarodtam. Egy kőkemény pszichopata és egy "empátiabeteg" hatalmi játéka mióta szerelem? Én néztem nagyon csúnyán félre valamit?

2020. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
A sorozat Hannibal nem pszichopata, ez az egyik lényege az egész karakternek. A 3. évadban ki van mondva a gyengébbek kedvéért kétszer is, hogy H szerelmes Willbe, amúgy a teljes sorozat erről szólt, és a hatalmi jaték is ennek a része volt. Szerintem benézted. Nézd meg még 1x. Amiről beszélek nem rajongói lázálom, hanem kánon.
2020. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 💘💘
2020. júl. 2. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!